Wpis z mikrobloga

Właśnie odebrałem nowego laptopa.
Klawiatura w Lenovo Legion 5 jest naprawdę fajna za wyjątkiem dwóch klawiszy (strzałki w prawo i lewo).
Tak jakby coś tam haczyło i przy naduszaniu jest odgłos jakby coś tam 'strzykało' plus czuć lekki opór, nie spotykany w innych klawiszach.
Ktoś miał podobną sytuacje?
Da się to jakoś naprawić bez odsyłania sprzętu ?
#komputery
#lenovo
#laptopy
  • 4
@shaelix92: może coś tam być pod jakimś klawiszem. spróbował bym obracać laptopem może wypadnie, chco przy 2 klawiszach to mało prawdopodobne, w serwisie wymienia cały palmrest. Tak z ciekawości 2060 z oststnich promek? Faktycznie ta matryca 120hz smuzy? Czy tylko farmazony na papierze wypisują?
@wypokowy_expert: ta matryca naprawdę słaba jest. Niska jasność ekranu i słabe kolory- pewnie kolory są stłamszone przez niska jasność matrycy, czułem niedosyt. Chłodzenie bardzo dobre, mimo wszystko ciche. Generalnie sprzęt na mega plus, gdyby nie matryca no i uszkodzona klawiatura. Więc zwracam- za dużo negatywnych emocji jak przy nowym laptopie mnie spotkało.
@bar125: yyy, wtedy miałbym zagwozdkę. Nie potrafie odpowiedziec Ci na to pytanie, ale podsumowanie:
- Klawiatura (gdyby była sprawna)- super
- Chłodzenie- ciche i wydajne, nawet jak udało mi się rozkręcić je na chwile podczas testu, to nie było głośne, nawet przyjazne dla ucha. Temperatury nie przekroczyły w szczytowym momencie 85 stopni na procku i 60 stopni na grafice, poza tym laptopa nie udało mi się nawet zagrzać, cały czas letni.