Wpis z mikrobloga

Czy żałowaliście kiedykolwiek zmiany firmy na innego pracodawcę? Czy mieliście tak, że zmiana firmy dla lepszej kasy okazała się błędna i żałowaliście, bo np. w poprzedniej firmie była mniejsza kasa, ale lepsza atmosfera itp?

#programista15k #programowanie
  • 32
  • Odpowiedz
@czz17: tak, i bardzo tego żałuje. Poszedłem do firmy gdzie dawali mi więcej ale firma okazała się być Januszexem. Ogólnie każdy każdego #!$%@?ł i starał się wkopać w największe gowno. Wytrzymałem równo 2 lata, już po roku miałem dość ludzi, którzy tam pracują. Męczące było tez kreowania ludzi którzy ledwo jedzą widelcem na najznamienitszych specjalistów. Tak na prawdę była to zbieranina znajomych tak samo #!$%@? jak oni sami.
  • Odpowiedz
@czz17: Widziałem po tych ludziach że #!$%@? się znają na robocie. Dziwne pytania rekrutacyjne nie wymagające wiedzy. Myślałem że zobaczyli moje projekty OSS dlatego tak lajtowo, a okazało się ze #!$%@? sami potrafią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Praca była prawdziwą udręką nawet jak na te pieniądze co dostawałem. Tak jakby mi ktoś 2 lata życia zabrał
  • Odpowiedz
@czz17: mam doświadczenia z dwóch firm. W obu chętnie witaliśmy "synów marnotrawnych". Jak masz do wyboru niewdrozonego kota w worku albo wdrozonego pewniaka to wybór jest prosty.
  • Odpowiedz
Raz konkretnie żałowałem mimo ze kasa lepsza. Robota okazała się inna niż się umawialiśmy i jak się okazało, celowo zostałem wprowadzony w błąd. Po miesiącu wiedziałem ze uciekam. Po trzech już mnie nie było. Jednakże podczas zmiany udało się zrobić kolejny upgrade w kasie i przy okazji zmianę stanowiska z mid na senior wiec w sumie wyszło mi to na dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz