Wpis z mikrobloga

@czz17: Nie żałuje decyzji na pewno nie jest gorzej, zmieniłem po to aby poszerzyć horyzonty. Trzeba zawsze mieć na uwadze że 50% tego jak wygląda nasz praca zależy od nas samych. Może na początku mniej ale im więcej lat doświadczenia mamy tym bardziej to sami sobie kreujemy to co nasz otacza i to od naszych decyzji, asertywności, wartości, pracowitości zależy jak nam się będzie pracować.
@czz17: ja przez chwilę żałowałem jak januszex z którego odszedłem został wchłonięty przez korpo i zarobki byłych współpracowników poszły w górę, a później się cieszyłem swoją decyzją jak owo korpo po wielu transformacjach wypluło ten dział jako zbędny :)

Nie ma co żałować, czasu nie cofniesz.
@czz17: wiele razy zmieniałem firmę w której pracowałem i przez pierwsze 4 razy za każdym razem była lepsza praca lepiej płatna lżejsza i milsza atmosfera, mniej więcej. Ale potem mnie szczęście opuściło hehe.
@czz17: ja pracowałem całe życie od gówniarza więc u mnie to wyglądało raczej piecie się w górę po szczebelkach a szczebelkami była praca. Generalnie kieruję się pieniędzmi i. Obecnie zarabiam nie najwięcej w życiu ile miałem ale redukuje koszty dojazdu i czas bo mam blisko do roboty więc sporo zostaje. A jeśli chodzi o atmosferę to różnie bywa czasami smiesznie ale często samo Gęste płynie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czz17: ja zmieniłem firmę na taki potężny Januszex, że mimo iż tam miałem +25%, to pracuję z powrotem w starej firmie i nawet nie szukam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czz17: przekwalifikowałem się z farmaceuty który siedział w UK i robił £5k na miesiąc na testera który robi niecałe 3k zł. I sam nie wiem czy dobrze zrobiłem, podoba mi się fakt że wreszcie klikam w kąkuter i mi za to płacą bo całe życie w komputerach siedziałem, aptek miałem już dość i uznałem że po kilku latach wrócę i spróbuję w ojczyźnie, ale oczywiście około dziesięciokrotnie mniejsza wypłata przy podobnych
@czz17: nigdy nie żałowałem, ale jednak zmiana to zmiana. W poprzedniej firmie miałem deko ciekawszy projekt i świetną ekipę. Obecnie mam spoko ekipę, ale dużo mniejszą, mniej zgraną i mniej ciekawy projekt. Za to mam większy hajs, większą swobodę, większy wpływ na decyzje, lepsze warunki do rozwoju zawodowego. Coś za coś, jednak wcale nie żałuję i zmieniłbym firmę tak samo jak wcześniej. Weź to pod uwagę, że niektóre aspekty będą gorsze,