Wpis z mikrobloga

Dla pocieszenia Wam powiem bracia Przegrywowie, że plusem gadziego móżdżku u Julek jest fakt, że nietrudno jest je pocisnąć i wywołać u nich zwarcie, spowodowane faktem że przegryw i brzydal potrafił je zjechać, miast przepraszać za sam fakt że żyje. Zanim gadzi móżdżek to przerobi, następuje szok, złość i sprzeciw i z rozbawieniem można na to patrzeć. To taka osłoda dla faktu, że są niedostępne i traktują nas jak gówno, ale przynajmniej można im wygarnąć prawdę, której im nikt nie powie, że tak naprawdę gdyby nie ich ciało byłyby nikim. I wcale do tego nie trzeba wysokiego IQ, wystarczy takie zwyczajne, około 90-100. Nawet wtedy gadzie móżdżki dostaną przeładowania, a jak jeszcze się doda element zaskoczenia, że wychodzi to z ust przegrywa... masakra gotowa. Oczywiście bądźcie gotowi na obelgi, ale jak pokazał na streamie @WykopekBordo - trzeba mieć mocno #!$%@? i to przyjąć ze stoickim spokojem. Miałem tak parę razy jak jeszcze próbowałem poznawać dziewczyny (przez neta oczywiście), to zawsze jak pokazywałem, że nie obchodzi mnie bycie tamponem do wylewania łez i przystanią przed kolejnym ruchaniem z chadem, to dochodziło do ataku na moja osobę. Wtedy kilka celnych argumentów i biedne mogły się tylko wściekać i tupać nóżkami.
#przegryw
  • 5
@Capri-Sonne: na pocieszenie to dużo mężczyzn oszukuje kobiety np.podjedzie na randkę autem z wypożyczalni i wciska im kity kim to on nie jest i gdy się dowiadują często już po seksie to są #!$%@?, że zostały zmanipulowane. Albo facet wciska kit kobiecie z dzieckiem, że jej pomoże w wychowywaniu dziecka, a po seksie się ulatnia. To karma za bycie zachłannymi, bo jej się należy najlepszy.