Wpis z mikrobloga

Mirki, szybkie #rozdajo, do wygrania voucher na pyszne.pl za 35 zł. Losowanie przy użyciu mirkorandom jutro w okolicach 19. Zielonki nie biorą udziału.

Zachęcam do klikania w ankietę - Jeżeli liczba odpowiedzi przekroczy 300 kwota vouchera podnosi się do 50 zł.
Wygrywa jedna osoba

Bonus:
Ankieta w formularzu google dla okularników z nagrodą niespodzianką (porównywalną do vouchera):
Ankieta

Nosisz okulary i korzystasz z etui na nie?

  • Nie noszę okularów 36.2% (437)
  • Noszę okulary, ale nie korzystam z etui 39.8% (480)
  • Noszę okulary i czasem korzystam z etui 17.5% (211)
  • Noszę oksy i zawsze mam przy sobie etui 6.5% (78)

Oddanych głosów: 1206

  • 27
podejrzewam, że osoby, które mają okulary do "widzenia" nie potrzebują etui, bo noszą i tak cały dzień, potem na szafkę w nocy, a rano znowu na nos.


@unluckysoap: Mam kilkanaście par okularów, z czego kilka używam w jednym czasie.

Jedne noszę w domu, drugie poza domem. Te drugie wymieniam co jakiś czas na inne, a czasem kupię kolejne, jeśli przypadkowo lub nie, natrafię na jakieś ciekawe.
@unluckysoap: Rozstaw źrenic 58 mm, w każdym oku wada -2 dioptrie.

Skończyłem z drogimi druciakami z popularnych salonów, na rzecz wygodniejszych oprawek plastikowych, bez wyginających się podczas różnych zdarzeń, drucianych nosków.

Wybór okularów dla mnie (od dwudziestu złotych na allegro) jest spory, ale że mam dość wąską głowę (jak i rozstaw źrenic), to staram się nie nosić publicznie oprawek szerszych od 125 mm, bo to nie wygląda dobrze. W domu noszę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@StaryWedrowiec: no i tak ma sens, że aż tyle. Z racji tego, że możesz zdobyć tanio, masz nie najgorszą wadę i umiesz też poprawić oprawki, by Ci pasowały. Jak najbardziej, szanuję. ()
Ale do mojego -5 oraz -7 i astygmatyzmu to ja w sklepie okularów nie znajdę, niestety. XD Więc jedna sztuka obecnych, człowiek przywiązany do nich, ewentualnie jakieś nieco słabsze poprzednie jako zapasowe