Wpis z mikrobloga

Potwierdzi się? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeżeli w przyszły weekend sytuacja z Zakopanego się powtórzy, to wszystkie ograniczenia zostaną przywrócone. To najnowsze stanowisko Ministerstwa Zdrowia, do którego dotarli dziennikarze RMF FM.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-koronaparty-na-krupowkach-czy-minister-zdrowia-przywroci-ogr,nId,5050985
#koronawirus #covid #4konserwy #neuropa
PatologiiZew - Potwierdzi się? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeżeli w przyszły weekend sytuacja z Zak...

źródło: comment_1613384729livabRfxYTsmv0QjAXkLaF.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PatologiiZew: w Zakopanem sytuacja się nie powtórzy, w ten weekend był:
1. Pierwszy weekend z otwartymi hotelami
2. Skoki
3. Walentynki
Samochody mają rejestracje nawet z Gdańska także widać, że sporo ludzi się zjechało. W najbliższy weekend takiej kumulacji nie będzie.

  • Odpowiedz
czyli straszą że uwalą hotele w całej Polsce bo grupka ludzie nie potrafiła się zachować w zakopanym? Czy oni są poważni?


@Chuseok:

Szlaki przetarł konDonek tusk, który dzielnie walczył w ten sposób. Parę osób z Poznania i Warszawy zrobiło awanturę na meczu w Bydgoszczy. Dlatego ja na swój mecz nie mogłem przez to pojechać. Nie mogli jechać ludzie w całej Polsce na mecze swoich drużyn, bo gdzieś w Polsce parę osób robiło
  • Odpowiedz
czyli straszą że uwalą hotele w całej Polsce bo grupka ludzie nie potrafiła się zachować w zakopanym? Czy oni są poważni?


@Chuseok: ale dlaczego mówisz, że nie potrafiła się zachować? Nie widzę w ich zachowaniu niczego nagannego. Zwykli, bawiący się i cieszący się życiem ludzie.
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:

Może niech wprowadzą zakaz sprzedaży alkoholu po 18 i większość tych husarzy zostanie spacyfikowana w zarodku. W weekendy w ogóle zakazać i będzie spokojniej.

Czemu mnie nie zaskakuje, że największy wykopowy zamordysta jest też fanem prohibicji...

Wiesz, że ona działa tak samo jak lockdowny? Czyli wcale?
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: uwielbiam kiedy ministrowie wszystkim sterują ręcznie, według swojego widzimisię. To bardzo mądrzy ludzie skoro odrzucając żmłudne analizy danych ciągle są w stanie pokierować Polskę do dobrobytu.
A ci nieobyczajni turyści, którzy kierują się literą prawa zamiast zaleceniami z ostatniego tweeta lub konferencji prasowej dla tvp powinni się wstydzić. Najlepiej żeby w ramach moralnego zadośćuczynienia oddali na ofiarę.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: jak mnie to #!$%@?, że jaśnie pan sobie stwierdzi że zamyka kraj 38 milionów ludzi .. i wszyscy mamy skakać tak wysoko jak on chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

dobrze żę ludzie coraz bardziej mają to w dupie, a policja coraz bardziej jest w dupie
  • Odpowiedz
  • 0
xDD znowu usadzą cały kraj na dupie bo w Zakopanem ludzie skorzystali z luzowania obostrzeń xD Jakby wszystko było normalnie otwarte to ludzie nie szturmowali by miejsc w jeden weekend
  • Odpowiedz
@Krupier odpowiem za niego. Mój znajomy jest misjonarzem na Białorusi. Tam nie ma żadnego lockdownu, ludzie nie trzymają dystansu, życie przebiega względnie normalnie (poza problemami z powodu dyktatury Łukaszenki). Miałem okazje widzieć filmy i zdjęcia stamtąd. Służba zdrowia nie jest zapchana covidowymi przypadkami.
  • Odpowiedz