Wpis z mikrobloga

@nicspecjalnego: Tak na prawdę to co się ma na starcie. Dobra rodzina/dzieciństwo , edukacja, możliwości, wygląd.

Wyobraź sobie, że się rodzisz na jakimś zadupiu jako brzydki dzieciak, a twoi rodzice w ogóle ciebie nie nauczyli niczego, a koledzy i tym bardziej koleżanki traktują cię jak śmiecia.

A i jeszcze jedno:

Sam byłem jako nastolatek nieśmiałym przegrywem. Z czasem wygląd, pewność siebie może się zmienić, choć z pewnością nie z nastawieniem
L.....a - @nicspecjalnego: Tak na prawdę to co się ma na starcie. Dobra rodzina/dziec...

źródło: comment_1613379882VGoeqWfz7UBQJ0KiwiE3rd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A i jeszcze jedno:


@Lolistatrolista: Po prostu zrozum, że w wieku dojrzewania wygląd, emocjonalność, nieśmiałość, to wszystko się zmienia. Nie zawsze w dobrą stronę, ale pryszczaty cichy i nieśmiały nastolatek nie koniecznie taki będzie 10 lat później.
  • Odpowiedz
@nicspecjalnego: No ja jestem już na końcu dojrzewania i nie ma opcji, że z mojej polackiej mordy zamienie się w przystojniaka. Co z tego, że mam 200cm charakteru, jak sylwetka przy tym wygląda jak tragedia.

Nie jestem nieśmiały ze swojej inicjatywy, to inni po prostu nie chcą ze mną mieć nic do czynienia bo wyglądam jak coś z czarnobyla.
  • Odpowiedz
Zacznijcie wyszukiwać wartościowe kobiety dla siebie a nie tylko te z których będzie beka na wykopie na poparcie swoich tez.


@nicspecjalnego: Spoko, tylko nie ma jak takich znaleźć xD. Wszystkie w mojej okolicy to jakieś julki ryczące #!$%@?ć, niektóre z nich się ze mnie śmiały lata temu w szkole.

Sam jestem szowinistą, ale wartościowe kobiety to nie rzadkość. Ale o tym na wykopie nie przeczytasz.


No ta, jak jesteś przystojny
  • Odpowiedz
To nie szukaj na siłę, nie rozumiem tego ciśnienia. Skup się na sobie, skoro dookoła jeszcze nie dojrzałe julki


@nicspecjalnego: No i to właśnie mówimy ludziom, którzy mają taką sytuację. Nikt nie namawia do samobójstwa. Owszem, nie każdy też mówi, by się skupił na sobie, no ale powinien. Na zagranicznych forach incelskich takie rady są częstsze.
  • Odpowiedz
  • 2
@nicspecjalnego pozwole sobie to podpinać pod codzienny wpis :D 'Wmawiacie niedojrzałym nastolatkom, że są nieodwracalnymi przegrywami, bo w wieku 19 lat nie dostapili mitycznego segzu, czy nie pocałowali dziewczyny. Super pomoc.
Towarzystwo wzajemnej adoracji usprawiedliwiające brak starań i pracy nad sobą.
"i co hehe może mam iść pobiegać?" - tak, z pewnością lepiej to na was podziała jak przesiadywanie na tym tagu'
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@crystalmethh: a ja tam do przegrywów nic nie mam o ile nie są pasożytami i zarabiają na siebie. Przegryw jest pogodzony ze swoim losem i wegetuje spokojnie.

Za to pluję mocno na spermiarzy - to są zwierzęta prymitywne nadające się do odstrzału, lub do zamykania w obozach gdzie produkowaliby prąd jak chomiki w kołowrotkach goniąc za #p0lkami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@nicspecjalnego: zależy jakie wpisy widzisz, oczywiście do gorących najczęściej przechodzą te od trol kont. Ja częściej widzę wpisy typu, że jesli nie nie masz powodzenia w miłości to musisz znaleźć se coś innego, pracę, hobby, żyć swoim życiem.wczoraj nawet w gorących była historia gościa, 30 lat i brak jakichkolwiek kontaktów z płcią przeciwną, jemu też polecisz pobiegać? xD Przegrywy były od zawsze tylko wcześniej nie było internetu i nie było
  • Odpowiedz