Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@crystalmethh: Denerwuje mnie pieprzenie normików, mimo, że sam jestem normikiem. Tak, to z pewnością wina przegrywa, że w wieku 12 lat wyśmiewano się z niego i prześladowano go. Pewnie nie uczestniczył w płatnych kursach pewności siebie. To z pewnością jego wina, że w wieku 15-16 lat nie interesowała się nim żadna dziewczyna, albo wręcz wyśmiewano się z niego. Z pewnością to dlatego, że nie miał przypakowanej klaty, dobrych zarobków i drogich
@crystalmethh: byku, pisałeś to chyba w stanie hipnozy. Wgl co ci złego zrobili przegrywy, że teraz na nich plujesz? Jak nie masz żadnego konkretnego powodu to nie dziwne, że jesteś narkotykowym i ludzkim śmieciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw. Namawianie do samobójstwa w innych wpisach też jest słabe.
2/10 bo odpisałem
kamil-ka - @crystalmethh: byku, pisałeś to chyba w stanie hipnozy. Wgl co ci złego zr...

źródło: comment_16133784909YaTxeJRiMANfFMoIaEdUr.jpg

Pobierz
To tak jakby podejść do klasowej łamagi i mu powiedzieć, że to jego wina, że jest niski, chudy, biedny, tchórzliwy, nieśmiały. Co, wybrał sobie to? tak wyszło! tak wylosował skille po rzutach k20 przy urodzeniu, wypadły same 2 i 3.


@NDSS: czyli lepiej żeby tag #przegryw wmawiał mu, żeby nawet nie próbował bo winne są p0lki, normiki i geny xD
Wmawiacie niedojrzałym nastolatkom, że są nieodwracalnymi przegrywami, bo w wieku 19
z roku na rok zamienisz się z tego


@Lolistatrolista: zwyczajna polska mordka, i co z tego? przegrywy wmówią mu że nie ma szans na partnerkę, rodzinę itd, najlepiej żeby skoczył z mostu bo nie jest chadem z ośmiopakiem..

edit: w ogóle co za porównanie xD tylko potwierdzasz moją teze, ulaniec w kiepskim garniturze vs gość który pewnie pół życia spędza na siłowni i trzyma miche