Wpis z mikrobloga

Ciekawe co porabiają te obleśne erosomany z menelarnej w niedzielny wieczór. Hmmm, oto jes pytanie wizowie i fani.
Czasem tak myślę - Waldek, ty #!$%@?, to są niedorozwinięci umysłowo ludzie, przestań się z nich naśmiewać. Ale zaraz potem przypominam sobie, że deficyt intelektu nie musi iść w parze z tym, co prezentują nasi milusińscy: egoizm, brak wstydu, cynizm, pazerność, nieróbstwo, brak kręgosłupa moralnego - i wszystko to do kwadratu. Ludzie niedorozwinięci również posiadają charaktery, a tajpej i korba mają obrzydliwe. I jak tak o tym pomyślę, to moralniak przechodzi. Awaśnie, anowaśnie.
#bonzo #tiger #mateuszatek #lesnyssak #tajpej #tigerdlr
Pobierz
źródło: comment_1613328983TrFhIAUICE2yeEjUzMluCe.jpg
  • 8
@Waldemar_Wpieldor: mam tak samo jak Ty, były chwile w życiu gdy rzeczywiście było mi ich nawet szkoda, szczególnie Kobrzycy (tu mowie o okresie gdy pracowala, a Melin codzień wracał zachlany plus #!$%@?ł jej hajs). Niestety zawsze chwile potem przypominam sobie o ich drugiej twarzy, chciwe, domagający się wszystkiego pasożyty i obleśni erotomani czekający tylko by zdradzić się nawzajem (zarówno on uważa się za ligę wyższa wyglądowi osobę, stąd wysyłanie gulek do