Wpis z mikrobloga

Cześć!

Z okazji walentynek mam dla was #rozdajo książki, którą będę focić w objęciach młodych, urodziwych niewiast – Cichy Szept!

Egzemplarze trafią do osób, które zapulsują ten wpis oraz napiszą komentarz konkursowy:
_„Mrożona pizza i tanie wino pite przy filmie pobranym z torrentów? Czteropak piwa w promocji i paczka chrupek skonsumowane podczas retransmisji meczu? A może pół kilo tanich parówek i małpka na dwóch? Opisz swoją wymarzoną randkę do 10zł!*”_

Ilość zwycięzców zależy od ilości uczestników:
1-10: 1 książka;
10-100: 2 książki;
100-3000: 3 książki;

3000: 5 książek;


Fragmenty powieści, jak i pierwsze zdjęcia są dostępne na autorskim instagramie: @julia_magdalena_grabsky

#ksiazki #ladnapani #rozowepaski

*koszty paliwa do sklepu i prądu w domu są pomijane;
wqeqwfsafasdfasd - Cześć!

Z okazji walentynek mam dla was #rozdajo książki, którą ...

źródło: comment_1613327726FFgOAqKybaxM9KblK9cBn5.jpg

Pobierz
  • 15
@wqeqwfsafasdfasd: Przychodzę pod dom dziewczyny z kwiatkami zerwanymi z ogródka jej sąsiadki.
Zabieram ją nad rzekę (albo plażę) wyciągam kocyk który ze sobą niosłem. Oglądamy razem zachód słońca. Przytulam ją i mówię jak mi na niej zależy. Wieczorem odprowadzam ją domu ( koszt paliwa 0 zł ). Nie wchodzę z nią do mieszkania bo chodzimy od niedawna a ja jestem dżentelmenem (bez kondomów/tabletek (koszt 0 zł )) . Koszt całkowity 0
@wqeqwfsafasdfasd: Dziwny ten komentarz ale niech będzie

Mrożona pizza i tanie wino pite przy filmie pobranym z torrentów? Czteropak piwa w promocji i paczka chrupek skonsumowane podczas retransmisji meczu? A może pół kilo tanich parówek i małpka na dwóch? Opisz swoją wymarzoną randkę do 10zł!*