Wpis z mikrobloga

@scotieb: rozumiem jeszcze narrację o zlepku komórek przy 6-8 tygodniowym zarodku, ale ta dzicz chce zabijania zdrowych dzieci nawet na tak wysokim etapie ciąży, bo upss... pękła guma i nie ogarnęłam antykoncepcji awaryjnej. Ani kroku w lewo.
  • Odpowiedz
@ciemnienie Ja nie rozumiem narracji i dehumanizacji płodu-to jest czlowiek i tyle.
Przy czym zgadzałem się z tym co ustalono w latach 90.
I teraz najlepsze-z kościołem katolickim jest mi zupełnie nie po drodze
  • Odpowiedz
@Himre: z resztą to jak zidoktryzowana jesteś, potwierdza twój komentarz, że usunęlabys starszy płód. Usunęlabys sobie co najwyżej pryszcza. Na tym etapie ciążę się po prostu kończy indukowanym porodem. I lekarze takiego wczesniaka na neonatologii by ratowali, bo mógłby przeżyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ciemnienie: nie ma nic zlego w przerywaniu ciąży. To proces zachodzący w ciele kobiety. Medycyna powinna zrobić co się da żeby aborcja nie zakończyła się śmiercią płodu
  • Odpowiedz
@ciemnienie: super, dzięko urodzone w 25 tyg będzie zdrowe? Oby. Istnieje jednak duża szansa że coś pójdzie nie tak, i możliwe że zrujnuje przyszłe życie swoich rodziców wymagając 24h opieki.
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: oczywiście, ale szanse są. Dziewczynka ze zdjęcia rozwija się tak jak rówieśnicy.

Pamiętajmy, że mowa jest u o celowym przerwaniu ciąży na takim etapie, w myśl sloganów "zlepek komórek", "płód, który nic nie czuje" etc.
  • Odpowiedz
ja bym usunęła nawet starszy i zdrowy płód jeśli by mi tak pasowało xD i #!$%@? ci do tego


@Himre: a pani Julii Przyłębskiej pasowało takie orzeczenie Trybunału a nie inne xD i #!$%@? ci do tego XD
  • Odpowiedz