Wpis z mikrobloga

Ale ten czas leci - to już moje trzecie Walentynki z #wykop (i @wykop)! Normalnie wrzucam z tej okazji inne zdjęcie, ale w tym roku obiecałem przygotować coś specjalnie dla @kupczyk za bycie wiernym fanem i plusowanie każdego mojego zdjęcia.

@kupczyk - jesteś kochany ;*

ps ten napis jest ułożony z paznokci - dla skali flakon perfum Tom Ford Tobacco Vanille, dzięki czemu mogę legalnie użyć tagu #perfumy. Pięknie pachnie, polecam!


moja-lewa-stopa - Ale ten czas leci - to już moje trzecie Walentynki z #wykop (i @wyk...

źródło: comment_1613310426AuEjQpmV6cTe6jNLFnzdlU.jpg

Pobierz
  • 52
Kurde, ten wpis jest tak dobry, że prędko go nie przebiję - aż sobie zawołam kilka osób, które dobrze wspominam, do podziwiania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ryptun @plackojad @goronco @iks__dee @obecnym @PLPL @Ikarus_260 @pepushe @yxonumei @halny8 @Zelber @TypoweKontoDoPrzegladaniaWPracy @darowiec @powaznyczlowiek @lennyface @Machado @Zawulon @Bover @ufoludek-zkosmosu @Polczlowiekpolzakolak
pierwszy raz ktoś dla mnie na wykopie coś zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki przyjacielu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kupczyk: och, to nic takiego w porównaniu z tym, ile razy twój plus wprawił mnie w świąteczny nastrój ;* poza tym całkiem dobrze się bawiłem przy tworzeniu tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mimo wszystko masz plusa za to #!$%@?ństwo, jestes