Wpis z mikrobloga

Ale ten czas leci - to już moje trzecie Walentynki z #wykop (i @wykop)! Normalnie wrzucam z tej okazji inne zdjęcie, ale w tym roku obiecałem przygotować coś specjalnie dla @kupczyk za bycie wiernym fanem i plusowanie każdego mojego zdjęcia.

@kupczyk - jesteś kochany ;*

ps ten napis jest ułożony z paznokci - dla skali flakon perfum Tom Ford Tobacco Vanille, dzięki czemu mogę legalnie użyć tagu #perfumy. Pięknie pachnie, polecam!


moja-lewa-stopa - Ale ten czas leci - to już moje trzecie Walentynki z #wykop (i @wyk...

źródło: comment_1613310426AuEjQpmV6cTe6jNLFnzdlU.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@moja-lewa-stopa o kurde
w pierwszej chwili pomyślałam, że napis jest ułożony z czegoś, co wygląda jak paznokcie i okazało się, że to serio paznokcie :o

jak długo zbierałeś te do zdjęcia? Przecież tego jest strasznie dużo :o
  • Odpowiedz
o kurde

w pierwszej chwili pomyślałam, że napis jest ułożony z czegoś, co wygląda jak paznokcie i okazało się, że to serio paznokcie :o

jak długo zbierałeś te do zdjęcia? Przecież tego jest strasznie dużo :o

że tak jeszcze pozwolę zapytać, długo zbierane?


@iks__dee @PyraPrzeznaczenia: będzie już jakieś 10 lat - miało być na chwilę i w konkretnym celu, ale weszło w krew i dziś trudno przestać, bo straciłbym cel w
  • Odpowiedz
XDDD przyznam że już nie chciało mi się troxhe śledzić twojej twórczości, ale tu trzymasz poziom, szacun


@Goronco: właśnie widziałem, że coś mi brakuje twoich plusów, ale i tak zawołałem, bo pamiętam jeden z twoich pierwszych komentarzy, a twoja pocztówka i drukowanie jej na jakimś zadupiu to wciąż jedna z moich ulubionych rzeczy w tym projekcie ;)

Określenie "ale tu trzymasz poziom" w kontekście tego zdjęcia (i zresztą całej serii) jest
  • Odpowiedz