Wpis z mikrobloga

Pamietam jeszcze czasy gdzie #pysznepl bylo daleko za #pizzaportal. Ten drugi byl szybki, intuicyjny, z fajnymi promocjami.
Na dlugo przed migracja w strone #glovo, pizzaportal zaczal modernizacje strony w zlym kierunku, zaczelo ubywac knajp. Z czasem Pyszne zaczelo bic pizzaportal na leb na szyje. Przykro sie patrzylo na to jak upada jeden z najlepszych portali do zamawiania jedzonka.
Glovo to juz calkowity gwozdz do trumny.
Na szczescie pyszne nie spoczywa na laurach i nie spada poziom.
Glovo swoja obsluga przypomina bardziej firmę krzak, zero zaufania.
Kiedys to bylo :-)
  • 2
@szuwarek-mini: dla mnie glovo > pyszne. Zamawiałam regularnie przez kilka lat na pyszne i dwa razy dostałam jakiś kod na obniżenie ceny zamówienia. Do tego dostawa nawet do dwóch godzin, a w glovo max 40 minut. Ostatnio Kurier pomylił droge (tak pokazywał GPS) jedzenie było zimne i zwrócili mi całą kwotę.
@paniswiata no ja niestety mam calkiem odmienne odczucia. Zamowilem np. Jedzenie z restauracji, nie zakupy w sklepie gdzie rozumiem, ze oferta zmienia sie dynamicznie. Nagle przyjezdza dostawca ktory slabo porozumiewal sie jezykiem polskim i wystawia rachunek wyzszy niz to co bylo w zamowieniu.
Support mam wrazenie, ze nie istnieje. Forma komunikacji przez czat bardzo czesto byla zbugowana. Koniec koncow uznali ze w regulaminie moga sobie doliczyc +20% zamowienia bo tak i tyle.