Wpis z mikrobloga

Ale serio, już przerobiłam wszystkie aplikacje przez lockdown. Trafali mi się faceci, co prawie nie odpisywali, albo jakoś zdawkowo, a byłam urocza i inteligentna z żarcikiem i w ogóle. Z jednym się spotkałam, ale okazał się samotnym tatą, co przede mną zataił. :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zipp: z drugiej strony, w jaki sposób poznać kogoś nawet gdyby nie było tej jazdy z koroną? Zawsze to się odbywało przez znajomych, na imprezach(chociaż ja raczej unikam), rzadko przypadkowo na ulicy. Ja też mam wrażenie, że mi już odwala od tej samotności, no ale co poradzisz. Byle do wakacji ;)
@frow: wiesz, nie jest tak źle, całkiem sporo jest samotnych facetów, ale jakoś nie ma tej chemii w rozmowie i trochę szkoda mi czasu (a nie mam go dużo :D:D wiecie, bo jestem po TRZYDZIESTCE).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zipp: he he chęć do poznania kogoś już jest dobra a dzisiejsze czasy spotkania kogoś w dyskotece czy barze nie ułatwiają więc głowie zostaje internet ale ja bym się trzymał z dala od jakiś tinderów czy badoo bo to są strony jednak głównie w jednym celu. Bardziej tutaj na priv się ktoś trafi jeśli podasz chociaż miasto bo wykop jednak ma solidny zasięg.
Sam mam żonę z którą się głównie kiedyś
@poludnik: miałam konto na tidnerze i badoo. Tinder wypadał bardzo blado, tzn dużo par, ale milczenie owiec. Natomiast badoo, bardzo dużo dziwnych tekstów i zdjęć obleśnych jak parówki w koszu z przeceną. Gratulacje zapoznania szanownej małżonki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zipp: w sumie mnie to przeraża, a wychowałem się w czasach internetu. Ciężko poznać kogoś normalnego w obecnych czasach, w internecie jeszcze gorzej. Powodzenia w podbojach ;)