Wpis z mikrobloga

@matiimakaka: podobno sklep legit, oferty od dawna wystawiają, ale pudełka bardzo często potrafią przyjść całkiem zdemolowane. Sam mam opory, inaczej bym kupił pare HP zestawów. No i w razie reklamacji, mogą to równie dobrze olać, bo to rassija.
Zamawiałem łącznie za ponad 1500 cebulionów z tego sklepu, nigdy nic nie zginęło, nic nie brakowało.
Czekałem z 3-4 tygodnie od momentu zakupu, ale zawsze się kurier pojawiał...z LEGO w foliowej torbie.
Tak po prostu, bez kartonów zabezpieczających, bez niczego - ale kupowałem zestawy dla siebie do 300 PLN więc stan pudełka był bez znaczenia.
Decyzje podejmij samemu, aczkolwiek jak właśnie chargera z tego sklepu kupiłem :D
@matiimakaka: zamówiłam tam 2 sety z HP, przyszły oba. Jeden już złożony, niczego nie brakowało. Pudełka nieco zgniecione, ale za różnicę w cenie ok. 50-60 zł od najtańszej oferty na allegro to może być (swoją drogą, klocki z typowo legitnego sklepu też potrafią przyjść ze zgniecionym pudełkiem - i nie mówię tu nawet o empiku). Jak kupujesz dla siebie i po złożeniu na półce ląduje model, a nie pudełko, to zgniecenia