Wpis z mikrobloga

Czwartek popołudnie tel z dużego hotelu w #zakopane padła cała infra IT, wyjazd po 2h i przez cały piątek wszystko ogarnięte. Hotel prosi żeby zostać do sobotniego popołudnia, a skoro płacą to dlaczego nie. Jestem już w domu. Ale co innego mnie przeraziło. Ilość ludzi bez maseczek w hotelu prawie 99% na jebitnej sali śniadaniowej, obsługa też wywalone na to. Szybki spacer do centrum po wódeczki i nalewki u sprawdzonego sprzedawcy dla szwagra i kumpli z pracy. Na ulicach 2/3 bez maseczek i ok po części to rozumiem bo jak nikogo nie ma w bliskiej odległości to sam daje pod nos, ale jak idzie człowiek przez tłum na Krupówkach to serio warto nałożyć, przynajmniej ciepło w nos :D

Teraz wróżenie z dupy - PiS otwarł specjalnie stoki i hotele, żeby zamknąć za max 2 tyg i pokazać - że to oni mają rację, a Polacy to debile :)
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ITgeek: Robisz w IT i jesteś maskoszurem? Ludzie w każdym mieście i wiosce w Polsce mają maski w głębokim poważaniu i jakoś masowo nie umieramy.

Sam nie noszę i na domówkach jem czipsy z jednej miski z czasem obcymi ludźmi i jakoś każdy kolejny test wychodzi negatywny ¯\_(ツ)_/¯
****
@ITgeek: Zazwyczaj ITkowcy myślą logicznie i potrafią odrzucić propagandę rządową. Z twojego wpisu bije przerażenie tym, że ludzie nie stosują się do głupiego nielegalnego prawa i mnie to bardzo dziwi. Sam jak widzę, że obsługa gdziekolwiek na mój widok (jako klienta) nerwowo poprawia czy wręcz zakłada dopiero maski czy te durne plastiki, to od razu mówię i uspokajam, że nie muszą, bo mi to nie przeszkadza i niech oddychają normalnie.

Wśród