Wpis z mikrobloga

@squ6d

Może gdyby PiS nie deptał demokracji i wolności słowa autor mógłby ograniczyć się do stania z plakatem


Bełkot. Łatwiej po prostu jakiemuś błaznowi jest pomazać ścianę niż wysilić się na wydrukowanie hasła i poświęcić na stanie tam w ramach protestu.

I nie pisz tutaj, że mam urojenia bo sam widziałem jak 3/4 suki czekały pod biurem poselskim pisu u mnie w mieście jak rolnicy zostawili plakat i 2 małe stogi siana.
@mateopoznan nie wiem jak w tym pustym kuble na twojej szyi mogła się zrodzić myśl, że troglodytą jest osoba przeciwna wandalizmowi, a z kolei jego autora należy bronić.
daj te przykłady braku rigczu, bo coś czuję, że sobie wymyślasz.
nigdy nie dzieliłem się informacjami na jaką partię głosuję/głosowałem kasztanku

@diogene jak ty porównujesz powszechną cenzurę w PRL, do obecnej sytuacji, to nie ma nawet o czym dyskutować xD

@Kotlet_2137_schabowy jeszcze lepszy dzban
@diogene w momencie, kiedy ściana była przez niego szpecona, miał możliwość protestowania w sposób, który opisałem - bez potrzeby niszczenia mienia publicznego (wspólnego). rzeczywiścienie ma o czym dyskutować. idź pomaluj jakiś autobus

@mateopoznan to było chamskie i niekulturalne, ale nie troglodyckie dzbanie. troglodyckie jest mazanie po nieswojej ścianie, w czasach jeszcze istniejącej wolności słowa, albo popieranie takich zachowań
@shoananas czy serio te kilka metrów kwadratowych ściany, która i tak jest pomazana jest tak ważne dla ciebie? Podczas wojny Polacy chcieli pokazać, że są i będą walczyć za wolną Polskę, tu Polacy chcą pokazać, że rząd pis kłamie. Nikogo nie obchodzi jakiś plakat, bo bardzo często plakaty to jakieś reklamy i ludzie się nawet na to nie patrzą.

Taki malunek na ścianie, akt Wandalizmu rzuca się w oczy i do większej
@Kotlet_2137_schabowy

czy serio te kilka metrów kwadratowych ściany, która i tak jest pomazana jest tak ważne dla ciebie?


Tak, wandalizm to wandalizm.

Podczas wojny Polacy chcieli pokazać, że są i będą walczyć za wolną Polskę, tu Polacy chcą pokazać, że rząd pis kłamie.


xD

Nikogo nie obchodzi jakiś plakat, bo bardzo często plakaty to jakieś reklamy i ludzie się nawet na to nie patrzą.


To niech sobie stoi przy tym plakacie i