Wpis z mikrobloga

@biesy

w czynie społecznym


XD czyn społeczny to byłoby odmalowanie tej ściany, a nie wandalizm jak na załączonym obrazku. jak pajacowi bardzo zależało na wyrażeniu takiej myśli, to mógł tam stanąć z plakatem wielkości widocznego napisu, a nie traktować własność wspólną jak swój folwark
  • Odpowiedz
@shoananas: Może gdyby PiS nie deptał demokracji i wolności słowa autor mógłby ograniczyć się do stania z plakatem :) I nie pisz tutaj, że mam urojenia bo sam widziałem jak 3/4 suki czekały pod biurem poselskim pisu u mnie w mieście jak rolnicy zostawili plakat i 2 małe stogi siana.
  • Odpowiedz
@squ6d

Może gdyby PiS nie deptał demokracji i wolności słowa autor mógłby ograniczyć się do stania z plakatem


Bełkot. Łatwiej po prostu jakiemuś błaznowi jest pomazać ścianę niż wysilić się na wydrukowanie hasła i poświęcić na stanie tam w ramach protestu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@shoananas: jak osobiście nie trawie takiego szpecenia zwykłymi napisami elewacji (ambitniejszy street art to dla mnie osobny temat) tak tutaj nie mam nic przeciwko - napis, miejsce i klimat polityczny się zgadza aż za dobrze niestety więc uznam to za rekonstrukcje historyczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mateopoznan nie wiem jak w tym pustym kuble na twojej szyi mogła się zrodzić myśl, że troglodytą jest osoba przeciwna wandalizmowi, a z kolei jego autora należy bronić.
daj te przykłady braku rigczu, bo coś czuję, że sobie wymyślasz.
nigdy nie dzieliłem się informacjami na jaką partię głosuję/głosowałem kasztanku

@diogene jak ty porównujesz powszechną cenzurę w PRL, do obecnej sytuacji, to nie ma nawet o czym dyskutować xD

@Kotlet_2137_schabowy
  • Odpowiedz
@diogene jak ty porównujesz powszechną cenzurę w PRL, do obecnej sytuacji, to nie ma nawet o czym dyskutować xD


@shoananas: tak, porównuję. Bo właśnie do tego dąży pis, do PRLowskiej cenzury. Jak tego nie widzisz to naprawdę nie ma o czym dyskutować.
  • Odpowiedz
@diogene w momencie, kiedy ściana była przez niego szpecona, miał możliwość protestowania w sposób, który opisałem - bez potrzeby niszczenia mienia publicznego (wspólnego). rzeczywiścienie ma o czym dyskutować. idź pomaluj jakiś autobus

@mateopoznan to było chamskie i niekulturalne, ale nie troglodyckie dzbanie. troglodyckie jest mazanie po nieswojej ścianie, w czasach jeszcze istniejącej wolności słowa, albo popieranie takich zachowań
  • Odpowiedz
@shoananas czy serio te kilka metrów kwadratowych ściany, która i tak jest pomazana jest tak ważne dla ciebie? Podczas wojny Polacy chcieli pokazać, że są i będą walczyć za wolną Polskę, tu Polacy chcą pokazać, że rząd pis kłamie. Nikogo nie obchodzi jakiś plakat, bo bardzo często plakaty to jakieś reklamy i ludzie się nawet na to nie patrzą.

Taki malunek na ścianie, akt Wandalizmu rzuca się w oczy i do
  • Odpowiedz
@shoananas jak będzie wbijał głową gwoździe w deski, to zbyt długo nie pożyje. I nikt nie będzie go brał na poważnie. Widzę u ciebie taką typową kucową logikę w stylu "jak dziecko ma się urodzić z śmiertelną chorobą, której nie da się wyleczyć, to po prostu umrze".
  • Odpowiedz