Wpis z mikrobloga

Siema. Ogarnia ktoś temat rowerków stacjonarnych? Zastanawiałem się nad magnetyczną używką renomowanej firmy Kettler za 300-400 zł, natomiast widzę że na portalach branżowych często wymienia się firmę Zipro jako całkiem solidną tylko że tutaj jak dla mnie cena jest że tak powiem trochę "podejrzana" gdyż nowy rowerek Zipro kosztuje około 500-600 zł. Z doświadczenia wiem że nie zawsze bo nie zawsze ale często tanio to w ostatecznym rozrachunku drogo. Dodam że za nowy rowerek Kettlera trzeba zapłacić około 1500-2000 zł, na co niestety nie mogę sobie pozwolić. Ma ktoś doświadczenia ze sprzętem Zipro? Co to za firma? Jaką prezentuje jakość hmmmm? No rybki, pomóżcie plis. Byłem zdecydowany na używkę Kettlera i teraz mam dylemat. #!$%@?.

#silownia #fitness

Co lepiej kupić?

  • Używkę Kettler za 300-400 cebulionów 85.7% (6)
  • Nówkę Zipro za 500-600 cebulionów 14.3% (1)

Oddanych głosów: 7

  • 10
@Smutna_Zabuncia: ja mam zipro prawie rok, #!$%@? ostro jak zły po klika razy w tygodniu i jestem póki co bardzo zadowolony. Chciaż ja mam pancerną wersję z udźwigiem do 150kg, więc jeszcze pewnie od modelu zależy jaki chcesz
@Smutna_Zabuncia: Moja siostra ma od miesiąca zipro i chwali sobie. Dla mnie dziwnie mały skok. Może kwestia przyzwyczajenia. Jakieś tam bajery ma na wyświetlaczu. Tętno, interwały i tez bluetooth. Jak się połączy z telefonem to na telewizorze stremuje sobie np spacer po lesie ze wzniesieniami który też zmienia obciążenie na samym rowerku. Wiem że do ćwiczenia to nie potrzebne ale tylko zaznaczam że takie coś jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smutna_Zabuncia: https://m.ceneo.pl/76139708
Różnie, czasem są po 1500zl, ja kupiłem chyba za 1200, a miesiąc później widziałem za 900zl. U mnie w grę nie wchodziły tańsze, bo zdarzało mi się ponad 100kg ważyć więc już wolałem coś konkretnego kupić i nie ryzykować ze mi pęknie pod dupą
@Siman: Na teraz nie wiem ale się dowiem i dam Ci znać. Sprostuje trochę, ona to ma orbitreka. Nie rowerek. No ale zasada działania identyczna tylko że dodatkowo machasz rękoma ( ͡° ͜ʖ ͡°) samo wykonanie jest całkiem niezłe.