Wpis z mikrobloga

to kupujcie je teraz, bo przez planowane podwyżki cen stali producenci planują po dwie/trzy podwyżki po około 7%.


@Perlator_: jak co roku zimą w dowolnej hurtowni z branży budowlanej w całej Polsce:
- panie, kupuj pan teraz, bo w sezonie będą podwyżki, będzie drożej. Teraz niepotrzebne i nie ma gdzie magazynować? A to spoko, to zapłać pan 75% ceny teraz, to zablokuje cenę z dzisiaj, a resztę pan zapłacisz przy odbiorze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarek_P: Rozumiem Twój punkt widzenia, znam ludzi, którzy stosują takie sztuczki.
Co roku są podwyżki cen w branży o 2-3%, ale to raz do roku.
Stwierdziłem, że mam info, to się nim podzielę.
@Perlator_: Ja się wczoraj dowiedziałem że drewno konstrukcyjne 100% do góry. #!$%@?ło ich....

@Jarek_P: Nie porównuj budowania kilka lat temu do teraz. Przez tą #!$%@?ą epidemię rynek jest bardzo zachwiany. Poczytaj sobie jak wszędzie piszą jak stal poszła do góry i przyczyny tego. Wcześniej mogły manipulować hurtownie, a teraz to zdecydowanie czynnik światowy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sprite: Przez epidemię i kasę, jaką można było wyciągnąć z tarczy miałem problemy z zatowarowaniem od pewnej firmy produkującej ceramikę. Po prostu bardziej opłacało im się zatrzymać produkcję niż robić i sprzedawać towar xD