Wpis z mikrobloga

Kilian - Angel's Share. Zadebiutował w zeszłym roku i ludzie się nim zachwycili. Cały czas się wyprzedaje wszędzie, niemniej udało mi się go w końcu dopaść i zamówić. Chcę sprawdzić, bo oceny ma niesamowicie pozytywne oraz fragra wskazuje duże podobieństwo do PdM Oajan, którego lubię.
#perfumy #rozbiorka

Cena: 12 zł/ml
Ilość: 40ml

Już zamówienie wysłane, jeszcze nie miałem go w rękach, ale oceny na parfumo to 8,5 przy 200 głosach oraz na fragrze 4,32 przy 600. Całkiem konkretnie i warto sprawdzić. Cena chyba najlepsza na ten moment, bo niżej nie znalazłem (a ogólnie samą buteleczkę trudno znaleźć).

Odlewam od 5ml. Flakon zostaje ze mną.

Dekanty 2,5zł
Piczkomat 13zł

NicholasUrfe - Kilian - Angel's Share. Zadebiutował w zeszłym roku i ludzie się nim z...

źródło: comment_1613130592p4zPnq9iGj2nkeipGuUetR.jpg

Pobierz
  • 12
@Nicholas_Urfe: Porównanie do syntetycznego Oajana by mnie zniechęciło, kompletnie inna klasa kompozycji. Rewelacyjny zapach, miałem już nic nie kupować, a dla niego się ugiąłem. Mój end game w poszukiwaniu alkoholowego słodziaka, wytworny i przyjemnie otulający. Żaden z niego ulep, a jakościowy przyjemniaczek. Friendship ended with Baraonda, now Angels' Share is my bestfriend.
@vizori: patrzę na łapki, dużo osób wskazuje na podobieństwo, dużo też na jego brak, ale nie zmienia to pierwszego faktu (aż 80 osobom przypomina, 54 się z tym nie zgadza) ¯\_(ツ)_/¯ jak już dojdzie to zobaczę, do którego obozu należę, bo mam Oajana ;)