Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BillyGugu: Harrison Ford i Mark Hamill w wywiadach nie ukrywali, że nowe Gwiezdne Wojny to gówno no ale hajs się musiał zgadzać. Także jeden z nowych aktorów(Oscar Isaac chyba) dał do zrozumienia, że nie wróci do uniwersum Gwiezdnych Wojen XD Ciekawe czy kiedyś, któreś pokolenie będzie wspominało przy następnej trylogii SW tę nową trylogię, jak my teraz Mroczne Widmo, Atak Klonów i Zemstę Sithów, które początkowo były okropnie #!$%@? przez wszystkich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xandra: zgadzam się, że jest to jedna z lepszych nowych części, może najlepsza. Moim zdaniem jest tak dobra bo nie ma na sobie oczekiwań co do postaci, poza kilkoma które może pojawiły się w starych filmach to wszystko nowe postacie, które pojawiają się żeby przyciągnąć widzów, każda może mieć swoją historię i swoje oryginalne cechy.
Podobnie mandalorian też jest w świecie gwiezdnych wojen, ale dla osób które nie znają całej historii
I na to glowna bohaterka z uśmiechem wyciaga losowy bezpiecznik/wtyczke/coś tam z kablami.


@BillyGugu: Przecież dokładnie tak wygląda stara seria xD To tego typu film jest, gdzie są głupkowate sceny dla dzieci. Łotr jest inny pod tym względem.
, a na Tatooine przez pół życia latał T-16 Skyhopperem który ma praktycznie identyczne stery jak T-65 X-Wing tego samego producenta, dlatego nie potrzebował szkolenia przed Yavinem (


@lewymaro:
Actually tez można podać Rey. Sama wspomniała że nowy właściciel Skoła coś tam domontowal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie Star Warsy to bajka do której poźnien dopisywano wytłumaczenia. Dziwie się że ludziom przeszkadza bajkowatość bajki.
@xandra: Podzielam Twoje zdanie. Również ta część mi się najbardziej podobała i obejrzałem ją więcej niż raz mimo, że nigdy nie byłem fanem SW.
Polecam też serial Mandalorian.. warto.
Łotr 1 ogladalem ostatnio na rowni z planetą małp, dzis zoatala mi do ogladniecia ostatnia bodajze część, Wojna o planete małp, bdb trylogia. Do gwiezdnych wrócę po weekendzie bo nigdy nie ogladalem, a fajnie się ogląda.