Wpis z mikrobloga

Mirki co grają w #stellaris i lubią twórczość #walaszek a w szczególności rzeczy nawiązujące do #kapitanbomba
Robie sobie powoli z nudów moda wprowadzającego najpierw znajome twarze i imiona, a w międzyczasie zbieram pomysły na Advisora który byłby mieszanką różnych tekstów z uniwersum Walaszka.
W planach też customowe wydarzenia, traity itp.

Byłby ktoś zainteresowany używaniem tego i/lub próbowaniem co jakiś czas jak to wygląda? Bo póki co robie dla siebie, bo kisne zawsze jak spotkam gdzieś w galaktyce Kurvinoxa który mi proponuje pizze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
B.....a - Mirki co grają w #stellaris i lubią twórczość #walaszek a w szczególności r...

źródło: comment_1613067488ikwunFoGWkLuyVZTGqKMbl.jpg

Pobierz
  • 7
@xyzzy: póki co to po prostu u siebie na kompie robie i nigdzie nie wrzucałem. Jestem na etapie tworzenia porteretów. Imiona i nazwy już w większości mam chociaż dopiero teraz sobie uświadomiłem, że przez wszystkie walaszkowe serie w kosmosie było tylko 5 imion żeńskich xD I chyba dodam jakieś losowe żeby sie nie powtarzały za bardzo.
A co do portretów to będą zwykłe zdjęcia, a jak zrobie te najważniejsze rzeczy, żeby