Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#keto
Jak wyglądały wasze początki?
3 tygodnie bylem na low carb 2200kcal,
od wtorku przeszedłem na keto 2500kcal, zamawiam katering.
Dodatkowo suplementuje potas, magnez, d3, kwas foliowy, i zestaw witamin. Woda 3 litry dziennie, będę dorzucał sól himalajska.
Z objawów to doszła senność i lekkie zmęczenie.
I druga noc śni mi się, że jem tort i budzę się wygłodniały, ale to mózg walczy o węgle. Ogólnie na paskach na mocz do pomiaru z dnia na dzień kolor paska coraz bardziej robi się fioletowy. Cukier w granicach 90. Ale będę zdobywał glukometr z pomiarem ketonow.
  • 9
@Rumcajsidlo: Po pierwsze gotowałem samodzielnie i Tobie też to polecam. Adaptacja była dla mie średnio ciężka. Trzeciego dnia chcialem zabić Matkę ale potem już z górki. Po około tygodniu byłem juz w miarę normalny. Po kilku miesiącach czułem się lepiej niż po pierwszych dwóch, tzrech tygodniach co potwierdza to, że organizm w pełni adaptuje sie pół roku. Po około tygodniu, dwóch powinieneś się poczuć narawdę spoko. jeden mirek mi napisał, ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luk04330: No właśnie z tym gotowaniem ciężko na razie, bo mam kuchnie polową, i kilka miesięcy minie nim normalna postawie. W kateringu dostaje rozpiskę makro. Ogólnie planowałem keto na 2 miesiące na razie. Potem na 2.5 tygodnia wyjeżdżam jeśli covid pozwoli, więc będzie ciężko z keto. Adaptacje właśnie zrobiłem na 2500kcal gdzie tyle wynosi moje BMR, i nie jestem głodny.
@Rumcajsidlo: z full carb przeszedłem na keto, pierwsze dwa dni normalnie, trzeciego nie miałem siły wstać z łóżka ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo zlałem elektrolity a od czwartego czułem się coraz lepiej ale bez żadnych rewelacji w stylu TONY ENERGII UMYSŁ 200% JEDZ ILE CHCESZ I CHUDNIJ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luk04330: ogolnie planowałem 2 miesiące, zrzucić 10kg i potem to utrzymać, a do wegli wracać stopniowo. Przez te 2.5 tygodnia będę sobie gotował więc też nie rzucę się na słodycze albo węgle, ale wiem że ciężko będzie utrzymać keto. Docelowo będę chciał wrócić dopiero w sierpniu na keto i już sam będę sobie gotował.