Wpis z mikrobloga

@biesy ja #!$%@?. Próbuję się postawić w miejscu takiego policjanta i chyba musiałbym zdjąć wszystkie lustra w domu, żeby sobie nie napluć w mordę z braku szacunku do samego siebie.
  • Odpowiedz
jedno z tych zdjęć, które trafią kiedyś do podręczników od historii.


@biesy: nigdy nie trafią, po kilku latach się o tym zapomni
  • Odpowiedz
@biesy: już dzisiaj mogę zaprosić wszystkich pod te schody na świętowanie w momencie kiedy jaruś odłoży łyżkę.. szampany itd. biercie ze sobą jak w sylwestra.. będzie zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@terr0r_dr0ne: no wiesz, robić trzeba. jesteś policjantem x lat, masz rodzinę i dzieci do utrzymania więc się roboty trzymasz, bo twój protest najwyżej skończy się wypowiedzeniem. kaczyzmu nie lubię ale policjantów szanuję, ostatnio rozmawiałem z kilkoma warszawskimi którzy ochraniali dom kaczora, też go mają dosyć ale robić muszą, kasa z nieba nie spadnie a nic innego nie potrafią, proste
  • Odpowiedz
@Piechotek: no tak, bo to przecież jedna robota do jakiej się nadają i nigdzie ich nie przyjmą. weź pan nie pierdziel. serio wstyd by mi bylo przychodzić do domu i na pytanie żony/dziecka co robiłem w pracy odpowiadać "pilnowałem symbolicznych schodów starego, schorowanego dziada przed jego urojonymi wrogami"
  • Odpowiedz
@terr0r_dr0ne: policja to szanowany zawód, najpierw musisz się postarać żeby się tam dostać, pouczyć, potem latami się pniesz w szczeblu i ja się nie dziwię że ludziom szkoda tego poświęcenia, to nie produkcja czy jakaś kurierka że pracujesz od zaraz w dodatku za smieszne pieniadze, jest ciezki okres, covid wiec ludziska się trzymają...
  • Odpowiedz