Wpis z mikrobloga

Wiem, że ostatnio były już pytania o fotel biurowy, ale tworzę osobny post, bo u mnie jeszcze dochodzi kwestia tego, że na #homeoffice pracuję przy stole kuchennym (sic!), a nie przy biurku i potrzebuję krzesła bez podkłokietników, a przynajmniej bez bajerów w postaci ich regulacji, żeby za to nie dopłacać dodatkowo.

Budżet: 800zł
Zastanawiam się nad:
-ikea Markus - 499zł
-ikea JÄRVFJÄLLET (wersja bez podłokietników 599zł)
-unique Ergonic - 799zł

Polecacie jeszcze coś innego? Mam dość mało miejsca na krzesło, więc ważna jest dla mnie też szerokość podstawy. Jarvfjallet jest 6cm szerszy w podstawie od pozostałych i boję się, że będzie za ciasno i będę się obijał o ścianę.

#komputery #korposwiat #pracait #dom #krzeslobiurowe #biuro
modessef1 - Wiem, że ostatnio były już pytania o fotel biurowy, ale tworzę osobny pos...

źródło: comment_1613042093WTqvtQpyzkKDC7zpGBZAOT.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
ikea Markus - 499zł


@modessef1: Kupiłem go bo wszyscy zachwalali i... niezłe gówno. Bardzo nieergonomiczny, tragiczny zagłówek który wymusza od Ciebie zaokrąglenie pleców i przodopochylenie głowy, co jest bardzo niezdrowe dla kęgosłupa. Wydaje mi się że ikea JÄRVFJÄLLET jest zbudowany tak samo, ale siedziałem na nim tylko pół minuty i to dawno temu, więc się nie wypowiem. Generalnie dobry fotel nie powinien mieć zagłówka, głowa powinna stabilizować się sama, co wymusza
  • Odpowiedz
@modessef1: Przesiadłam się z gamingowego na Markusa jak byłam w połowie ciąży i uratował mi kręgosłup ;) Ostatnio siedziałam u koleżanki na Jarvf, wydaje mi się wygodniejszy, aczkolwiek nie wiem jak na dłuższy okres czasu. Markusa mam przetestowanego, mąż ma teraz drugiego już, od lat na nim siedzi.
  • Odpowiedz
@hoszin: No tak trochę xD Ale trzeba przyznać, że Markus i Jarvf to są duże fotele i nie polecałabym ich komuś kto ma mało miejsca. Mi miejsca brakuje okrutnie przez te fotele, mamy dwa biurka obok siebie w salonie z mężem. 1/4 salonu to biurka z fotelami xD
  • Odpowiedz
Ergonic jak za tą cenę jest spoko fotelem. Jesli masz mało miejsca i nie chcesz faktycznie podłokietników to sobie zamów fajny fotel z Bejot/Kleiber/BGroup albo innego polskiego producenta. Bez podłokietników będzie podobna cena za lepszy fotel niż te chinczyki ;)
  • Odpowiedz
@crookedman: XDDDD
Nadal z tego #!$%@? Markusa xD
Mam oczywiście w telefonie z 10 kart z różnymi krzesłami w przeróżnym przedziale cenowym pootweiranych, ale nic jeszcze nie kupiłem, to na spokojnie usiąść do teego trzeba. xD

  • Odpowiedz