Wpis z mikrobloga

@pol616:

Art. 49. 1. Zabrania się zatrzymania pojazdu:
p1. na przejeździe kolejowym, na przejeździe tramwajowym, na skrzyżowaniu oraz w odległości mniejszej niż 10 m od przejazdu lub skrzyżowania.
Skrzyżowanie – przecięcie się w jednym poziomie dróg mających jezdnię, ich połączenie lub rozwidlenie, łącznie z powierzchniami utworzonymi przez takie przecięcia, połączenia lub rozwidlenia.
@powaznyczlowiek: Wczoraj był lepszy as, stanął praktycznie w tym samym miejscu, ale prostopadle do tego auta ze zdjęcia. To był kurier, chyba z dpd. Rozmawiał sobie przez telefon. Nie zrobiłem zdjęcia ponieważ byłem w szoku jak można być tak bezczelnym #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: Wczoraj był lepszy as, stanął praktycznie w tym samym miejscu, ale prostopadle do tego auta ze zdjęcia. To był kurier, chyba z dpd. Rozmawiał sobie przez telefon. Nie zrobiłem zdjęcia ponieważ byłem w szoku jak można być tak bezczelnym #!$%@?.

@pol616: a ty co, masz etat na tym skrzyżowaniu? xD
@BajerOp: I tak i nie. Zależy po jakim terenie się jeździ. Teraz wszystko jest zmarznięte na kość, więc koleiny, które się wcześniej potworzyly są zmarznięte i strasznie tobą rzuca w kabinie. A ogólnie,to całkiem fajna praca.