Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 33
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:02:02, Czwartek, 11 lutego 2021. Imieniny: Lucjana, Olgierda, Grzegorza. Słońce podniesie się dziś o 07:16. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 9 godzin i 29 minut, w zenicie znajdzie się o 12:01 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:45. Ciemna noc zapadnie o 18:05, ale gwiazd można wypatrywać od 17:23.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do ...
  • 32
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: Hej miśki i misice! Zegar biologiczny w ruinie ale lubię oglądać wschód słońca. Rześko dziś i sucho, więc nawet śnieg mi nie straszny, ale zacznę
p.....m - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...

Dzień dobry. Mróz nie odpuszcza, na szczęście kontuzja już tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
Smacznego śniadania z pyszną kawą i pączków tyle ile zmiescicie w siebie. Bo ja, kiedyś jak sobie pozwalałem na więcej to wyglądało to mniej więcej tak w moich myślach: 1 od razu 2 na śniadanie 1 po południu albo też 2 Po czym traciłem rachubę i pytałem: Ile kosztuje cała tacka? Acha no to
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
Dzień dobry Mirki

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Najlepszy_kolega_Damiana

Już jem śniadanko, potem na jutro muszę się przygotować, a potem do pracy. Weekend mam tylko dla siebie, niebieski pojechał załatwiać rodzinne sprawy. Jeszcze jak jutro wypłata wjedzie, to będzie szał (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @Pjotsze: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33:
@AllGoesWrong:

Witam. Kurua zimno. Wczoraj odśnieżarka odesłana, więc od wczoraj pada śnieg (przecież to logiczne, odsyłasz niepotrzebny sprzęt, co nie XD?). Na budowie cicho, biało, wieje. Byle do 16,
Dzień dobry, a się dziś wyspałem. Dawno tak ładnej zimy nie było, śnieg się ładnie utrzymuje na dworze, kilka stopni mrozu i tak można żyć. W tym roku jakoś w domu nikt nie przejął się tłustym czwartkiem i skończy się na 1-2 pewnie, a nie jak w poprzednich latach, gdzie cały dzień tylko na pączkach potrafiłem funkcjonować. Dziś jadę do znajomego pomóc mu położyć panele i meble poprzenosić, zapowiada się pracowite popołudnie.
@wyinwidualizowany może masz dużo stresu? Albo niedobór jakieś witaminy? Najlepiej będzie zrobić sobie badanie krwi. Niedobór witamin z grupy B oraz żelaza ma takie objawy, zmęczenie, senność. Anemia też podobnie, zadyszki, blada skóra, słaba koncentracja, ale też problemy z sercem.

Lekarz będzie musiał coś ustalić więc prawdopodobnie na początek zleci badanie krwi, morfologię itp.

Trzymaj się tam.
@TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @martica @AllGoesWrong: @slabehaslo: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @piupiulaserem:
Cześć!
Jak tam wasze rogale dzisiaj? Nasmarowane? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mnie przywitał pic related i od razu pomyślałam o Was z rana!

Usciskuję Was, miłego dnia!
shittysupport - @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazekone @Dioddy @Pjotsze ...

źródło: comment_16130464049ewrEIwG6I5bAOka5K7lA4.jpg

Pobierz