Wpis z mikrobloga

@virotresor nie, ale tą zasadę którą napisałem to na psychologii uczą a nie moje widzi mi się z dupska ¯_(ツ)
Jak ktoś chce się bawić w bycie cuckiem to nie da się tego zakazać, jednak ja osobiście nie popieram. Z jednym się zrywa kilka razy a z ludźmi mojego pokroju tylko raz i mam spokój, ile się nie naczytałem nawet na mirko że była go/ją dręczy, gadają, dalej zazdrośni o siebie,
@MrPawlo112: sorry niezbyt trafia do mnie wiedza psychologiczna uzyta w jednym zdaniu ze slowem cuck

Dlaczego uwazasz ze twoje wlasne doswiadczenie i emocje sa wystarczajaca baza zeby mowic jak inni powinni postepowac, skoro wiedze na ich temat bierzesz z nieprawdziwych informacji z mirko?

Sorry troche nie wytrzymuje ze smiechu zeby utrzymac ten powazno-naukowy ton ktory probujesz nadac xdd
@kidi1 do czego zmierzasz ¯_(ツ)

@virotresor ale gościu, gdzie napisałem "ludzie mają ze sobą zrywać kontakt zawsze i w każdym wypadku" ? ¯_(ツ)
/¯ Po prostu reprezentuje te osoby dla których jest to lepsze niż ciągle rozdarty strup ¯_(ツ)_/¯

Mi zaproponowała przyjaźń była, ale nie umiałem, musiałem zerwać kontakt.


@MrPawlo112: To, że Tobie coś wykracza poza skale umiejętności intelektualnych, nie oznacza, że innym też.
@kidi1 umiejętności intelektualnych xD - jak nie umiesz tego zrozumieć to odwróć sytuacje. Jesteś z dziewczyną prawie 4 lata, kochasz nad życie a ona Ci mówi pewnego dnia "sory miras, ale to nie to, zostańmy przyjaciółmi", jaka jest Twoja decyzja ? Jesteś przy niej mimo tego że to miłość jednostronna czy każdy idzie w swoją stronę ? Ja wybrałem to drugie bo taka relacja jest wampirem energetycznym.