Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tylko mi eleven 4 działa jak gówno? w sumie nie tylko to, wczoraj czy przedwczoraj chciałem jakiś mecz obejrzeć I też wywalało mi co chwilę. Download przed chwilą sprawdziłem no i 40Mb/s to chyba powinno wystarczyć na full HD.
siptv na samsungu jak coś, co chwile connection failed w statusie, a buforuje na start bardzo szybko
#teleelevidenie #iptv
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bajkowy: Dzięki za info, już nawet speedtesta na przeglądarce tv odpaliłem bo mam po WiFi i zobaczylem raz z 50Mbps a drugi raz z 30.
  • Odpowiedz
@msichal: Ja nawet odpalałem plik vlc na kompie i ten sam problem, tnie masakrycznie. Ale to raczej wina serwerów bo od momentu jak zaczęły się mecze na TVP ( puchar króla i puchar Włoch ) to elegancko chodzi eleven bez zacinki :)
  • Odpowiedz
@msichal: Moim zdaniem to loteria czasami. Mam wykupione dwie listy w chacie na dwa tv, i zauważyłem ze czasami na jednym tv w tym samym czasie chodzi elegancko a na drugim zacina, wiec nie wiem jak to działa ...
  • Odpowiedz
Mam ten sam problem, od kilku dni ciagle tylko retrying i connect failed.... Jeżeli chodzi o listy to tez to zauważyłem. Mam dwie i różnica miedzy nimi to jest 12tyś miejsc różnicy jedna działała wyśmienicie druga kulała. Teraz zrodził sie drugi problem bo myślałem ze to wina TV a mam samsunga ku6072 No i #!$%@?łem przez przypadek siptv. Jakaś pomocna dłoń? Znalazłem jakiś film z instrukcja jak zainstalować z zewnątrz, niby sie
  • Odpowiedz