Wpis z mikrobloga

Me pe pe pe pe peeen, leci transkrypcja dugiej części dysu na Acbeta. Wytworzył ją użytnik @Tykadnik, a ja poprawiłem. Gniot z wizunynkiem jak zawsze w komentarzu.

Ben ben, leci drugi diss! Na Asbesta! Krzysiu Semper! Czyli… #!$%@?… z Wykopu. Cały Wykop… jeeebać was, tego typu.

Widzisz Azbest, Krzysiu Semper, ty myślisz, że jeseś taki kozak, tego typu? Mysisz, że jeseś taki mocny? #!$%@? do dupy. Nie powiesz to w oczy, tyko… piszesz lub głosowo. Jeseś… ciotą totaną tego typu jak… twoi rodzice n twoja rodzina tego typu. Umiesz zakreniń… spinnerem jednym palcem? Nie umiesz, bo jeseś ciotą jak cały Wykop, tego typu. Zobacz jak lecę {wdech} spinnerem, twó… Widzisz? Chłopie? Mysisz, że jeseś taki kozak, jeseś… {pokazuje dupczę} dupa, a nie… faacet tego typu. Mysisz, że jeseś taki koozak, kiedy co jak, tego typu. Bessiebie lepsze strymy robimy niż z tobą, czubie, tego typu.

Pękasz? Weź zesra się… w klozecie, tego typ. Nie, zapomniałem się, tego typu. W krzakach musisz la, tego typu. [No dobra ???] wysrać się {pokazuje dupczę}, tego typu Żeby twoja żona, twoja rodzina o tym nie wiedziała, o tym… ż… czak robisz tego życiu, bęęc. Widzisz, Azbet? Pojechałem ci po rodzinie. Miślisz, że jeseś taki kozak? #!$%@?? Ooch, bęc.

Zakręć jentym… palcem… s… y, spinnera, będziesz taki mocny, nazie jeseś #!$%@?do dupy. Taka jes prawda. Ty mysisz, że jeseś… kozaczkiem? Mm, nie widzę tego, każy cię #!$%@? w dupcko, ż Wygop cię… #!$%@? w dubzg {wdech}. To ty… o Jezez, ja zaaz padnę, bo jeseś cwelem totannym jak twoja rodzina, +twoja+ matka i twó ojciec, twoja rozina… tego typu. Co? Nie powiesz tego w żohoczy, bo… y, jesteś taki cwany? #!$%@? jesteś cwa… {wdech} pobostu przegrałeś, nie umiesz tego uuznać, że Wykop jes dołem, ja ty jesteś… {pokazuje środkowy palec}


#transkrypcjategotypu #bonzo #szczurek #beczka #pompka #pompowanie #dlr #tigerdlr #gonzo #tiger #tigerbonzo #melin #melinator #gansterbenc #bezmozgiyeti #gulka #tegotypu #bebg #benc #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #uszatyoszust #uszatron #uszatek #majonezowybaron #majonezowygolem #majonezowydemon #bonzola #euckbadzap #dwielewerece #mateuszmodestkupiecakato #mateogonzalesdelalump #atat #gnik #namrepusnebabol #ojciecpijo #niewolnikazbestu #lobotomia #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #infodlafanowelo #fanpeng #melinaboners #grandgnikbenc #internetowakanaliazewschodniej #polskiyoutube #elo
Formbi - Me pe pe pe pe peeen, leci transkrypcja dugiej części dysu na Acbeta. Wytwor...

źródło: comment_1612972630GiZjcKzAACXxDvmJPdLsaN.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz