Wpis z mikrobloga

Typowy wyborca PiS:
- Nie chce płacić za dodatkowe usługi, bo mu się należy
- Nie idzie do restauracji/pubu, bo może sobie to samo zrobić za 3 złote w domu
- Każdy "prywaciarz" to złodziej
- Jeśli czegoś nie wiem, to znaczy, że mnie to nie dotyczy
- KASTA
- Internet jest dla lewaków, tylko papier
- NIE UMIESZ WYSŁAĆ LISTU? CO TA MŁODZIEŻ NIC NIE UMIE
- Rosja, Niemcy i muzułmanie to największy wróg. Ale Elif i Kozacka Miłość oglądane
- Znajomość warzyw po ich łodygach > umiejętne zarządzanie finansami
- "Dobrze, że wyłączyli te media, przynajmniej spokój jest. Mariusz, zobacz, Eurosport też wyłączyli złodzieje"
- Nie można być bogatym
- Kiedyś było lepiej, mieszkaliśmy w chacie z gówna w 8 osób, kąpaliśmy się w jeziorze i było super
- "Ile dałeś za tę konsolę? 2 tysiące? Za to bym 100 złotych nawet nie dał"
- Praca za minimalną dla młodego człowieka to i tak za dużo. Ciesz się, że pracujesz
- "Czegoś się tego kościoła tak uczepił?"
- Jedzenie za ich czasów było lepsze, teraz to sama chemia
- Nikt nie chorował, każdy był zdrowy jak byk
- Depresja? Weź się do roboty, to Ci przejdzie, a nie sobie wmawiasz
- Łojenie wódy w sobotę i bicie żony oraz dzieci, by w niedzielę o 8 siedzieć w pierwszym rzędzie w kościele
- Rozwód? Absolutnie nie! No i co z tego, że pije i bije, dobry człowiek z niego

#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #bekazpodludzi
  • 25
- Praca za minimalną dla młodego człowieka to i tak za dużo. Ciesz się, że pracujesz


@Coco_Dzambo: i dlatego osoby do 26 roku życia są zwolnione z podatku dochodowego? i dla nich brutto = netto? :D dobry argument, no nie powiem xdd
@getin nie tylko przez to. moim zdaniem głównie dlatego, że tvp, które jest powszechnie dostępne, zrobiło dudzie absurdalnie jednostronną, zaklamaną, turbopropagandową kampanię za nasze pieniądze.
i nie chce tu słuchać #!$%@? typu 'a bo tvn...', ponieważ najostrzejsze metody tvnu to mały pierd w porównaniu do metod szamba pisowskiego (patrz: 'debata' w Końskich)
i nie chce tu słuchać #!$%@? typu 'a bo tvn...',


@gora-adam90: ale dlaczego nie chcesz? przecież to prawda
obecnie ścierają się dwa fronty, lewacki (media niemieckie) jest bardzo agresywny i ekspresyjny, nie ma on szans w polandii, bo ludzie są w większości dosyć konserwatywni
@getin xDDD
nie, ludzie są ignorantami, a nie konserwatystami. konserwatysta brzydzi się zamordyzmem. do tego jeszcze polak, wychowany w komunie, na propagande jest wyjątkowo podatny, czego sam jestes wzorcowym przykładem. i naprawdę mam głęboką nadzieję, że ktoś ci płaci za wypisywanie takich plytkich kocopołów.

jakie dwa fronty? piszesz o jakims urojonym lewackim (od momentu w którym przeczytalem to słowo już nie jestem w stanie traktować cię poważnie, mimo iż bym chciał) ale