Wpis z mikrobloga

Wliczac cukry do weglowodanow? Chodzi o takie z pepsi np. I oczywiscie nie chodzi mi o bilans kaloryczny bo wiadomo ze cukru mnie tak samo uleja. Chodzi mi o to czy gdy robie sile i ustalilem sobie limit weglow to takie wegle z cukrow cos pomagaja czy to jest kompletnie neutralne do robienia sily i tego nie wliczac?
#mirkokoksy #silownia #dieta
  • 35
@Sekularyzacja: To pytanie jest akurat dobre mimo ze glupio brzmi. Znam wielu koksow ktorzy jedza tylko ryz i nie wypija slodzonego napoju ale jak pytam ich dlaczego to nie wiedza. Ktos im powiedzial ze ma byc tylko ryz i makaron i tak robia. Ja chce wiedziec jak dziala ten bialy cukier i dalej nikt mi nie odpowiedzial zebym zalapal
@rorsh: W tym makaronie czy ryżu masz jeszcze witaminy więc lepsze niż kola. Ale jak i tak jesz dużo innych rzeczy to spoko możesz cukru dodać bo raczej nie będziesz miał niedoboru. Jak byś chciał się odchudzać to lepiej z pustych kalorii zrezygnować.
@Maqe: Mi to ktos kiedys jeszcze tlumaczyl ze energie z pepsi wykorzystam tylko pijac ja przed treningiem a z ryzu caly dzien bede mogl wykorzystac. To jest mit?
@rorsh: W ryżu jest bardziej złożony cukier i błonnik dzięki czemu energia dłużej ci się zwiększa i opada a jak wypijesz kole to masz kopa od razu a potem zjazd. Jak chcesz żeby ci ten cukier za szybko się nie wchłonął to pij np. do obiadu w którym masz błonnik.
@Rozporek12: o kolejny debil nie potrafiacy czytac ze zrozumieniem. Wyraznie napisalem ze chodzi mi o proges silowy a nie masowy. A do tego potrzebne sa wegle. Wegle zlozone sa lepsze i pytanie bylo czy na weglach prostych moge progresowac sile
@rorsh: Człowiek każdy cukier musi rozłożyć na cukier prosty żeby go w ogóle mógł użyć. Wszyscy tak reagują bo to podstawowa wiedza ze szkoły.
@rorsh: Jaki cukier byś nie zjadł to twój organizm dostanie taki sam produkt we krwi więc można łatwo wywnioskować, że to nie ma znaczenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorsh: przyjmijmy że nie jesteś trollem tylko zwyczajnie amator ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc odpowiadam, puszka coli da ci szybki zastrzyk energii, coś jak energetyk tylko w mniejszym stopniu, ogólnie nie warto
@AltCtrlSpace: no zajebiscie ze jestem trollem, ale dalej w sumie nie wiem czy jedząc pół worka ryżu wiecej zamiast pić puszke pepsi czy zrobie taki sam progres silowy

Takim jestem trollem ze chyba nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie ktore jest na powzimie 13 latka
@AltCtrlSpace: Ja #!$%@?, na sile chcesz sie #!$%@?ć. To co wplywa na proges silowy jak nie odpowiednia dieta gdzie jest nadwyzka kaloryczna (najlepiej wegle) i odpowiedni trening gdzie dokladasz ciezar?

Cwicze juz pare lat. Zawsze mialem diete gdzie 2x na kg ciala bialko, odpowiednia ilość tluszczy i wegli wiecej na masie, mniej na redukcji. Reszta to drobiazgi.

Dzisiaj zapytalem o to czy cukier prosty jest tak samo efektywny do progresu silowego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorsh: spoko rób jak chcesz, może jesteś zwolennikiem starej szkoły ale to bardziej prowadzi do bycia grubasem, szczególnie jak się odstawi siłownie

Pokarm nie robi progresu nigdy bo to zupełnie pomylone, co więcej jeśli chcesz zbudować porządnej jakości masę to musisz wywalić węglowodany niemal całkowicie z diety ale to wyższa szkoła jazdy
@AltCtrlSpace: Rob jak chcesz xD Stary, jem normalne jedzenie. Mieso, ryz, jaja, produkty pszenne, owoce i warzywa i wspomniane napoke slodkie. Licze kalorie i nigdy nie mialem problemu z nadwaga ani z redukcja. Zawsze waze ile chce.
Wiec ciekawi mnie co nowa szkola je i co takiego robi ze mnie bekaxD
@AltCtrlSpace: Dieta jak dieta. Ogolnie najwiecej czepie od da costy. Gosc ma ogromna wiedze i swietna naturalna sylwetke. Ale randomowy wykopek posiadl tajemna wiedze i pewnie wie lepiej xd
@AltCtrlSpace: Napisales 7 postow do mnie i zero konkretow wiec albo wysil sie i podaj mi arugumenty czemu jest inaczej. Moze byc chociazby link do artykulu jakiegos albo #!$%@? trollu.