Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Z tego co czytałem to na yt najprawdopodobniej ma wymianę widzów polskich na zagranicznych a na twitchu to wiadomo że większe zasięgi teraz. On nawet dodał napisy po polsku ale i tak minują xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie jestem jakimś antyfanem Marcina bo oglądam go od czasów KMT ale kiedyś wbilem na jego stream jak już był prowadzony po angielsku i gość dał mu donejta po polsku z jakimś tam zapytaniem i on nawet na niego nie odpowiedział xD a pytanie nie bylo jakieś ofensywne + na donejty po angielsku odpowiadał normalnie także ¯\_(ツ)_/¯
@Mega_Smieszek ja tam mam #!$%@? w niego, miał zostawić chociaż jedną serię dla rodaków, a teraz już patch noty zabiera. Jak miałem typowy polski nick na TwTv i dałem suba to olał, ale komuś z angielskim nickiem normalnie gałę robił.
Już wolę content Selfmade'a. Normalnie po polsku gada z czatem, testuje buildy widzów jak kiedyś Jankos, i jest super atmosfera. Jedynie co, to ostatnio rzadko się odpala :/
@muckfods akurat ja angielski znam, do mojej aktualnej pracy przyjęto mnie dzięki mojemu zaświadczeniu po egzaminach Oxford'dzkich (swoją drogą polecam o nich poczytać, po tym dyplomie możesz studiować wszędzie gdzie chcesz), więc twoja szpilka nie wbiła się głęboko
@JohnnyBrawo: To co to znaczy seria dla rodaków? XD To jest seria dla wszystkich, a że ktoś nie zna uniwersalnego języka którego uczy się w szkole od podstawówki to nie wina jankosa. Myślisz że nie wspomniał twojego suba bo miałeś polski nick? Really? XD Ja wiele razy słyszałem jak odpowiadał Polakom.

W ogóle cała sytuacja to siara i pokazuje zaściankową mentalność, nie słyszałem żeby krajanie innych graczy mieli problem z angielskim,
@muckfods seria dla rodaków - seria po polsku.
Może niektórzy nie znają języka angielskiego aż tak, albo czasami go nie rozumieją. Odpowiadał polakom, gdy wysłali gruby pitos, a dodatkowo w porównaniu z tym ile odpowiada zagranicznym ludziom to tak, jakby w ogóle z rodakami nie rozmawiał.
A porównanie piłki nożnej do LoLa to jak porównywanie sanek do Lamborghini