Wpis z mikrobloga

Jestem bardzo ciekaw, co o tym myślą osoby wspierające LGBT na każdym możliwym szczeblu. Sam uważam, że rozsądne wsparcie należy się dla każdego człowieka. Koniec końców liczy się komfort w prowadzonym życiu, dopóki nikt nie jest krzywdzony oczywiście. Zawsze trzeba poszukać złotego środka, jednak czy to o czym mówi meme nie jest mocno niesprawiedliwe? Jak myślicie, jakie byłoby najlepsze rozwiązanie?

#lgbt może trochę #bekazlewactwa
Theweakend - Jestem bardzo ciekaw, co o tym myślą osoby wspierające LGBT na każdym mo...

źródło: comment_1612891672JNsjRbb5f9pYWozQ0zrat6.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Theweakend: Akurat Mack Beggs to jeden z gorszych argumentów przeciwko uczestnictwu osób transpłciowych zgodnie z płcią chromosonalną bo on akurat walczył zgodnie z chromosomami. Prawo bodajże Texasu zmuszało go do walczenia z kobietami, pomimo jego chęci do walk z mężczyznami, prawo odnosi się do poziomu szkoły średniej z tego co pamiętam.
  • Odpowiedz
@Ptrg: A czy to nie jest tak, że jak ktoś poddaje się operacjom na zmianę płci (nie mam pojęcia czy tak było w tym konkretnym przypadku, zakładam ze tak) to tez może mieć jakieś korzyści w sporcie przez to? Pytam z ciekawości tak naprawdę, może powinienem się doinformować, jednak liczę, ze nikt nie zaatakuje mnie z braku wiedzy, a bardziej pomoże chociaż trochę wytłumaczyć. Zaraz sobie otworze artykuł o tym, dzięki
  • Odpowiedz
@Theweakend:

A czy to nie jest tak, że jak ktoś poddaje się operacjom na zmianę płci (nie mam pojęcia czy tak było w tym konkretnym przypadku, zakładam ze tak) to tez może mieć jakieś korzyści w sporcie przez to?

Nie do końca, same operacje korekty płci głównie zmieniają wygląd drugo i trzeciorzędowych cech płciowych, najczęstsze to zmiana genitaliów (łechtaczki w penisa, penisa w pochwę+usunięcie jąder), operacje w zakresie klatki piersiowej (redukcja
  • Odpowiedz
@Ptrg: Bardzo Tobie dziękuję za ten komentarz, dostałem więcej niż się spodziewałem, ze dostanę i za to szczególnie dziękuję bardzo raz jeszcze c:
  • Odpowiedz