Wpis z mikrobloga

@ediz4 o czy ty mówisz? Wyniki roczne będą dobre, ten styczeń był zimny i śnieżny i nie można było prowadzić prac jak w zeszłym roku w adekwatnym miesiącu. Brzmisz jak naganiacz spadkowy używający niepełnych informacji bez kontekstu
@Cernold: No. Widać że nie przeczytałeś tego co wrzuciłem. Koniec 2020 to koniec programu MÓJ PRĄD. Tak - wyniki za 2020 zapewne będą dobre ale te za 2021 co widać po prognozach styczniowych już nie bardzo. Sprzedaż w temacie fotowoltaiki spadła w styczniu o 32% r/r. I nie - nie naganiam bo sam siedzę na haku z Grodnem od dawna i chyba kurna sprzedam ze stratą.
@ediz4
@Cernold
Fotowoltaika spadła ponieważ póki co nie wiadomo do końca jak dalej będą wyglądały dofinansowania do instalacji + to segment który raczej zimą nie prosperuje najlepiej z uwagi, że większość prac wykonuje się na zewnątrz.
Dodatkowo ogólnie początek roku dla hurtowni elektroinstalacyjnych (a tym właśnie jest Grodno) jest co najwyżej średni :)
@Suplement_Diety: O tym mówię. A spadek 32% jest w porównaniu do stycznia zeszłego roku. Więc sam okres odpada. Można tu jedynie gorszą pogodę dopisać jako wpływ. Koniec programu Mój Prąd to może być koniec dobrych wyników tej spółki.