Wpis z mikrobloga

#!$%@?ł mi się telewizor Phillips 32PFS6402/12. W ogóle się nie włącza. Któregoś dnia wróciłem do domu z kilkudniowego wyjazdu i od tego czasu nie chce się włączyć. W związku z tym dwa pytania:
a) wie ktoś jak to można naprawić? Próbowałem już kilku sposobów z google, nic nie działa. Podejrzewam fizyczne uszkodzenie jakiegoś elektronicznego elementu co sprowadza nas do drugiego pytania:
b) zna ktoś dobry serwis RTV, który naprawi to w miarę tanio? Telewizor nie jest dużo wart, więc nie chciałbym wydawać dużych pieniędzy na naprawę. Najlepiej w okolicach Klecina/Partynice/Krzyki.
#wroclaw #telewizory #rtv
  • 7
@Yahoo_: Ostatnio próbowałem naprawić telewizor w serwisie i skończyło się tak, że sam go naprawiłem. Sami tam "fachowcy" od siedmiu boleści.
Telewizory są zbudowane z modułów.
Jak walnęła matryca, to naprawa jest nieopłacalna.
Jeśli wcale nie chce się włączyć to najprawdopodobniej zasilacz albo płyta główna. Kup części na Allegro i sam podmień. Będzie taniej jak w serwisie. Oni też tego nie naprawiają tylko podmieniają całe moduły, takim "serwisantem" elektroniki, to i
@Yahoo_: Moduły są na śrubach i kostkach, nic nie trzeba lutować. Wymiana kondensatorów to już inna sprawa. Obudowa to też tylko parę śrubek - nic trudnego. No ale rozumiem. W takim razie raczej serwis Cię czeka.