Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rosso_corsa: wyjdzie pewnie więcej niż 20zl, bo sprawdz czy możesz go zostawić gdziekolwiek czy musisz jak w Poznaniu odprowadzić z powrotem na konkretny obszar + opłata za postój, jednak nadal powinno być dużo taniej niż 150zl, ja ostatnio w Poznaniu za 24 km i 3.5h korzystania zapłaciłem około 60zl.
@rosso_corsa: tam są różne sposoby naliczenia tych cen. Wynajmowałem oba w ostatnim tygodniu :D

Przeprowadzka busem Panka: 2h15min wynajmu, ale tylko 8km jazdy: 50,30pln
Przewóz biurka Traficarem Kangoo: 1h12min wynajmu, ale 16km jazdy: 33,64pln

ale ta, jak zmieścisz do kangoo to bierz kangoo
@rosso_corsa korzystałem z traficara i jeśli chodzi o zwrot to trzeba go zwrócić z miejsca z którego sie odebrało (tak było jeszcze w sierpniu) może po powrocie calej floty we wrześniu się cos zmienilo dlatego lepiej skontaktować sie z BOK traficara
@rosso_corsa: Od jakiegos czasu mozna zwracac traficary w dowolnym miejscu za dodatkowa oplata, doczytaj o tym i policz. Ja np mialem bardzo daleko i oplacalo mi sie go juz zostawic pod domem i zwrocic niz dymac na targowek i kombinowac z powrotem do domu
@rosso_corsa: no to elegancko, skołuj sobie tylko jakieś kartony na zabezpieczenie tej szafy, bo syf na pace tych traficarów jest straszny, zwłaszcza w taką pogodę.