Wpis z mikrobloga

@Brakus: Ktoś na mirko niedawno to opisał, fotek nie wrzucił, ale wszystko się zgadza, poza tym że podobno i po kiblach siedzą i jedzą tak ochroniarz mu powiedział. Przykry widok, upokorzenie ludzi i upodlenie w imię czego.
  • Odpowiedz
@Brakus:

#!$%@? chyba w galerii nie robi się pikniku xd


Jeśli trzeba/ma się ochotę i nikomu nie robi przy tym krzywdy, to się robi. Jest się głodnym/zmęczonym to się dba o siebie i swoje potrzeby. Nie każdy mieszka 200m od galerii. Zaczęłam się przestawać przejmować innymi ludźmi gdzieś w gimnazjum. To normalny wynik zdrowego rozwoju ;) Polecam, super uczucie.

Dla mnie "upadlające" są: rząd (dlatego nie zamierzam już mieszkać w
  • Odpowiedz
@Brakus: no normalnie skandal, że w restauracji ludzie jedzą i piją. Ja zawsze chodzę popatrzyć, pardon, chodziłem popatrzeć (bo teraz nie wolno) na tych idiotów, którzy wydają pół wypłaty, żeby zjeść posiłek, którym nawet chomik się nie naje.
  • Odpowiedz
@Brakus: Się sami upodlają. Ostatnio z siorka chodziłyśmy głodne pół dnia po galerii bo nie było jak zjeść i do głowy nam nie przyszło żeby siąść na podłodze ja #!$%@?
Już lepiej do samochodu iść zjeść czy coś
  • Odpowiedz
@Brakus: Mam wrażenie, że ta Pandemia to swojego rodzaju test jak daleko mogą się posunąć zanim ludzie zareagują. Plus jednoczenie pokazanie zwykłym obywatelom gdzie jest ich miejsce.
  • Odpowiedz