Wpis z mikrobloga

Ostatnio wszedłem sobie na grupę FB „Kukoldy się zesrały, białorycerze obsrały zbroje”. Liczyłem na sporo treści i memów do pośmiania się z simpów, kukoldów i białorycerzy. Tym czasem dostałem grupę wzajemnej adoracji prawackich tłuków, którzy wyzywają od kukoldów każdego kto nie wpisuje się w ich model męskości. W sumie to oni są największymi kukoldami i to screeny z nimi powinny być wstawiane na grupę, ponieważ non stop dyktują mężczyznom czego nie mogą robić. Mamy więc wyzywaje gejów od dewiantów, wysyłanie do wojska chłopaka, co ma makijaż na twarzy i dużo politykowania: wrzucanie antyaborcyjnych memów itd. Co do wyglądu tych gości, to żaden z nich nie jest chadem. Są to wyłącznie: przegrywy popierające Konfederację, sebixy z oskarkowymi fryzurami i slavcele zakolaki. Zdarzają się oczywiście jakieś posty, gdzie faktyczne simpy są wyśmiewane, ale to może jest z max 40 % postów. Grupa „Gonciarz się zesrał” jest dużo lepsza. Dużo mniej politykowania, więcej memowania i śmieszkowania.
PS Jak macie konta na wykopie, to pozdrawiam was środkowym palcem. Nie zapomnijcie wykopować później znaleziska o męskiej depresji.
Ciekawostka: grupa moderowana jest przez 2 bananowe julki z konserwatywnnymi poglądami.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazrezerwy #bekazprawakow #dyskryminacjamezczyzn #simp #kukold #gonciarz

Przykładowe screeny:
NVX78 - Ostatnio wszedłem sobie na grupę FB „Kukoldy się zesrały, białorycerze obsrał...

źródło: comment_1612856415nwu32Z2hy80aIMh51mjyIV.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Tym czasem dostałem grupę wzajemnej adoracji prawackich tłuków, którzy wyzywają od kukoldów każdego kto nie wpisuje się w ich model męskości.


@NVX78: ale to wszędzie tak wygląda, nawet ty pięknie się wpisujesz w to (o ile jesteś prawakiem), na szczęście można zablokować #przegryw i nie widzieć tego śmietnika ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ostatnio wszedłem sobie na grupę FB „Kukoldy się zesrały, białorycerze obsrały zbroje”. Liczyłem na sporo treści i memów do pośmiania się z simpów, kukoldów i białorycerzy. Tym czasem dostałem grupę wzajemnej adoracji prawackich tłuków, którzy wyzywają od kukoldów każdego kto nie wpisuje się w ich model męskości.


@NVX78: #!$%@? same, ja swego czasu lajkowałem "julki się zesrały" ale w komentarzach były takie #!$%@? że aż mi się odechciawało śmiać z tych
  • Odpowiedz
@NVX78: przecież przegrywy wyzywające innych od simpów i białorycerzy dałyby się pokroić za średnią dziewczynę i kawałek seksu xd incel który jakimś cudem znajdzie dziewczynę jest najlepszym zobrazowaniem "zarośnięcia oczu #!$%@?ą".
  • Odpowiedz