Wpis z mikrobloga

No powodzenia dla Mirków, którzy teraz wchodzą na start w BTC,ETH xD Pchacie się w certyfikaty. Ludzie, którzy mówią o tym i publicznie zachęcają do inwestowania w BTC ETH (kanały na yt, telegramy itd) w dużej części już mają spory kapitał ulokowany w BTC I ETH, więc oni faktycznie zaliczają zyski rzędu 100,200,300% itd. Jak chcecie wpłacać po kilkaset złotych i liczyć na poważne zyski to powodzenia xD Max co możecie to zrobić na tym jakieś kilka stówek a wchodzenie w tym momencie w BTC dużymi kwotami to pchanie się w kłopoty.

Tak ja dzwonię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #bitcoin
  • 35
@Masteriks: Depozyt? Nawet inflacja nie #!$%@? w taki sposób jak czasami spadki na krypto xD, w 24h różnica 20k$ i mówisz mi tutaj o depozycie xD No jasne, fajnie że teraz poszło w góre, ale to tylko pokazuje że równie dobrze w takim samym tempie może spaść.

Znajdź mi lokate, gdziekolwiek na świecie gdzie wpłacając 100k w ciągu 24h możesz mieć opłate 20k :) Ja nie uważam że BTC jest zły,
@mirkax: co ty, robię analizy, rysuje flagi i obliczamy fibo. Czytam analizy innych ludzi u zakładam że jeśli myślą tak jak ja to będzie dobrze. Inwestuje 10% kapitału a za zarobioną nadwyżkę kupuje akcje i to bardzo dobrze zarządzane i zdywersyfikowane. Ale te 10% na krypto robi 50% zysków.
@mirkax: FOMO nie dam się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam bym chciał dorzucić do pieca ale teraz to imo troche za dużo. Pytanie tylko kiedy będą jakieś spadki BTC powiedzmy do 30.000$. Możliwe że już nigdy ( ͡ ͜ʖ ͡)