Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Halo mirki uzywajace #tinder
Po 8 latach wracam na rynek matrymonialny haha i te wszystkie #badoo i inne sympatie troche mnie przerazaja. Macie doswiadczenie gdzie najpewniej znalezc jakies fajne towarzystwo? W sensie sensownego faceta, a nie towarzysza na jedna noc ;) (miasto wojewodzkie)
No i pytanie w kwestii tindera. Czy platna wersja oprocz tych wszystkich super atrakcji, o ktorych jest tam napisane(boosty nieboosty;) daje np większą ilość ludzi do przeglądania? Czy tylko jakby mnie promuje bardziej czy jak to z tym jest. Opłaca sie to wykupić? Mam troche tych par ale w sumie z zadnym kolesiem nie bylo wow ;) no i swipuje sobie dalej... #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6021ac9cdb7e1c000b4c0c68
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Instagrama możesz użyć. Teraz jest trudniej, bo nie ma np. relacji z miejsc. Ale nadal możesz po lokalizacji popatrzeć na fotki. Nie wiem, jaki jest twój target. Bo jak 35~ to może być gorzej. Ale zagadanie do faceta na IG nie jest creepy. Lepsze imho to niż tinder.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli to nie bait nie szukaj na Tinderze. Chyba, że chcesz się podszkolić w randkowaniu. Załóż randki na facebooku, zrób profil i kryteria, przejrzyj profile mężczyzn i pierwsza wyślij lajka (bo Ty decydujesz) i czekaj czy ktoś napisze. :)
  • Odpowiedz