Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ten odcinek o simpach od Bądźmy Poważni i o cię panie, jak usłyszałem że przeciętna karyna z onlyfans jest w stanie kupić sobie mieszkanie za donejty to doszedłem do jednego wniosku. Simpy i spermiarze to jedno z największych zagrożeń tego społeczeństwa. Jeśli przesłałeś chociaż raz jakiejś lasce z kamerek dotacje to nie mam do ciebie szacunku i pluje ci na morde.
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
@PietrekBoski: Jest różnica między wysyłaniem donejtów tym, których po prostu lubisz i nie ma w tym nic złego, jeśli to laska, ale jak to jest spermienie za pomocą wpłacania kasy, to faktycznie jest to patologia, ale dla mnie generalnie wysyłanie kasy jakiemukolwiek streamerowi jest useless
  • Odpowiedz
@NatarczyweConfetti: dlatego podkreśliłem że lasce z kamerek, bo na twitchu komuś czy coś no to jest w porządku bo jakby nie patrzeć oglądasz go jak gra np kilka godzin czy coś no to chociaż rzucasz te 3 czy 5 złociszy w takiej jakby podzięce za kontencik, ale wydawanie nawet 10 złotych na typiare która tylko leży na łóżku z tym takim frędzlem w dziurze i nic nie robi to XD
  • Odpowiedz
@PietrekBoski: Ja tam nawet nie używam tych patoportali jak tiktok, czy onlyfans mimo, że na fb spokojnie ponad 200 lików zawsze pod profką wpada i na luzie miałbym jakąś oglądalność. Pytanie po co? To ja już wolę serio zagadać do laski w realu XD przynajmniej szanse są dużo wyższe niż na tego typu gównach
  • Odpowiedz
@PietrekBoski: a i tak przyjdzie jakiś n0rmick na wykop.pl i będzie pisał, że przegryw = spermiarz gdzie tu spermiarze są najbardziej jechaną grupą społeczną przez przegrywów xDD
  • Odpowiedz