Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka Mireczki.
Mam takie dziwne pytanie, bo nie wiem czy wszystko ze mną jest w porządku..
Lekko ponad rok temu rzuciła mnie dziewczyna po 4 latach (24 here). Pół roku przesiedziałem w mieszkaniu, praca zdalna, wszystko zamknięte, znajomi się porozjeżdżali do swoich miejscowości. No i w sumie u mnie się pozmieniało dużo, raczej wszystko na plus.
Ale do brzegu.. od pół roku chodzę sobie na randki głównie #tinder
Kilka fajnych dziewczyn poznałem, z niektórymi coś więcej było, ale kompletnie nie mam ochoty na związki. Co mam na myśli, aktualnie jest mi dobrze.. dobrze mi się żyje samemu, jasne są takie momenty, że trochę brakuje drugiej osoby obok. Ale nawet z kobietami, które mi odpowiadają i są znaki z jej strony, że chciałaby coś więcej, no nie umiem się przełamać. Od razu uprzedzam, bo różne opinie mogą być, ani do ex bym nie chciał wrócić, ani o niej nie myślę od dawna, w sumie to dobrze wyszło z tym rozstaniem, nieważne.. chodzi mi o to, że nie wiem czy ze mną wszystko ok XD No po prostu nie mam ochoty wchodzić w związki, ale lubię poznawać nowe osoby i czy to bardzo złe, że chodzę na randki tylko z zamysłem poznania nowej osoby i ewentualnie skończyć na śniadaniu, ale nic więcej? Bo taka jedna po tym jak jej napisałem, że w sumie nie chcę związku to mnie zwymyślała, że jestem nienormalny i w sumie zacząłem się tak zastanawiać i nie wiem XD Może jestem nienormalny? W sumie teraz wolę się skupić na sobie a partnerki wolę poszukać jak już sobie ułożę żyćko jak chcę.. bo teraz jestem zabiegany, praca, studia, swoja firma, moje hobby tez zajmuje trochę czasu, a nie chcę z niczego rezygnować

#zwiazki #podryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60211e9fdb7e1c000b4c0b7c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 10
OP: @Harnoldziarz: Nie wiem czy szajs, poznałem kilka naprawdę fajnych dziewczyn, ale po prostu nie chce się angażować w nic obecnie. No i zastanawia mnie czy to ze mną problem i mam złe podejście, czy fakt że na ten moment wolę się, jakkolwiek to brzmi, realizować, niż poświęcać czas i energię kobiecie jest złym podejściem..

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Chwalisz się czy żalisz? Myślę, że wszyscy, włącznie z Tobą, wiedza, że to normalne. Oczywiście nie dla ludzi w stylu babć, które powiedzą "jaktotakmożna przed ślubem". Twoje życie i rób co Tobie w nim odpowiada. Jeśli teraz się czujesz dobrze, to tak rób. A ta laska z Tindera będzie Ci mówić, że jesteś nienormalny, meawhile szukając bolca na apce, nieźle. Nie bierz do siebie słów randomów z neta bo źle