Wpis z mikrobloga

CO. Czyli zamordyzm światopoglądowy nie dotyczy wszytkich? XD Wilczek, piłeś dzisiaj coś?


@kezioezio: jednak większość normalnych ludzi bardziej interesuje to ile zarabia, ile oddaje państwu i co z tego ma. NO ALE WIADOMO PRZYWILEJE LPG TO NAJWIĘKSZY PROBLEM TEGO KRAJU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jednak większość normalnych ludzi bardziej interesuje to ile zarabia, ile oddaje państwu i co z tego ma. NO ALE WIADOMO PRZYWILEJE LPG TO NAJWIĘKSZY PROBLEM TEGO KRAJU ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LibertyPrime: Może po prostu jesteście tańsi niż pisowcy? Ja zarabiam wystarczającą liczbę pieniędzy - oczywiście że nigdy nie jest za dużo - ale nie jestem tak zdesperowany, żeby nawet za kilka tysięcy sprzedać się jak
  • Odpowiedz
godności to ty nie masz bo dałeś sobie wkręcić jakieś bzdury, a tymczasem masz w dupie że jesteś j----y przez państwo na każdym kroku.


@LibertyPrime: No tak właśnie tak jest i przy rządach konfiarzy nic by się nie zmieniło. Powtarzam jeszcze raz. Wolałbym oddać jeszcze 20% mojej pensji niż słuchać wysrywów Bosaka o chrześcijańskich wartościach, tradycyjnej rodzinie i wielgiej Bolzdze.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Aha, bo Konfederacja wcale nie postuluje gospodarki narodowej i centralnie sterowanej. Warto też wspomnieć o takich złotych myślach, jak "Trzeba ograniczyć tworzenie nowych miejsc pracy, dopóki nie urodzi się więcej dzieci".
  • Odpowiedz