Wpis z mikrobloga

@wojtas6506 i faktycznie status się zmienił jak otworzysz historię zamówień? U mnie wciąż wisi jako zamówienie złożone - nie wiem czy ja taki niecierpliwy czy oni to ogarniają jak muchy w smole... :/
@StanZ: status taki sam, ale ktoś pisał niżej że jak masz wystawiony paragon to już wyślą. większość ludzi o wysyłce dowiadywała się z maila dpd, a nie ze strony mm. ich obsługa to jakaś masakra
@1marcin60: właśnie to jest w tym sklepie niepoważne, od mojego zamówienia w środę były jeszcze trzy dropy na mm i zostały wysłane, a mi pisali, że wstrzymane z powodu braku towaru.
@StanZ: też się zastanawiam czy nie przyjdzie po zwrocie, chyba trzeba dokładnie pudełko oglądnąć
@StanZ ciężko mi powiedzieć, bo jeszcze nigdy nie miałem takiej sytuacji. mimo wszystko chyba lepiej w obecności kuriera i spisać protokół. ostatnio zamawiałem TV to poczekał żeby zerknąć czy matryca cała
@wojtas6506: sam nie wiem... to sa dwie rzeczy do sprawdzenia: 1) ew. uszkodzenia w transporcie - tu dokument kuriera jak najbardziej ma znaczenie, 2) MM wyslalo czyjs zwrot - tu kurier raczej rozlozy rece i powie cos w stylu "Ojejku mac - jak mi przykro - lece bo mam jeszcze 30 takich leszczy jak Ty" :D
@wojtas6506:
Tez sie tego obawialem ze bedzie zwrot (infolinia mnie troche uspokoila), ale dzisiaj obejrzalem konsole dokladnie, milimetr po milimetrze i na pewno to zwrot nie jest, tylko nowka sztuka. W sumie to kto zwraca konsole, jak mozna to sprzedac z zyskiem kilku stów, malo jest raczej zwrotow, a raczej taki zwrot by oznaczyli w sklepie ze powystawowy.
@StanZ: nie no przy kurierze to można oglądnąć tylko pudełka czy całe i nie powgniatane i to tyle, jak pudełko będzie bez plomb to też musi to spisać bez znaczenia czy to konsola czy coś innego, bo zawsze istnieje ryzyko, że ktoś mógł wyciągnąć sprzęt.
@1marcin60: ale powystawowy albo outlet musieliby taniej wystawić, a sklepy tak łatwo nie rezygnują z zysku, skoro podnoszą ceny samej konsoli. wiedzą, że popyt jest