Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, do osób ogrywających #control na #ps4 konkretnie #ps4slim .
Też tekstury wam się tak absurdalnie długo doczytują, że nawet mapa obszaru momentami się nie pojawia? Zastanawiam się czy to po prostu ta gra (a podoba mi się zajebiście) tak chodzi na tej konsoli, czy po prostu mam już dysk do wymiany.
  • 6
@plasq: Niestety gra pod względem technicznym mocno possysa. Długie ekrany ładowania, nie doczytujące się tekstury i mocne spadki klatek to chleb powszedni. Najgorsze jest to, że im dłużej grasz tym jest gorzej, pod koniec gry w trakcie walk miałem w okolicach 15-20 fpsów.

W sumie wielka szkoda, bo gra sama w sobie jest naprawdę dobra, ale przez te problemy i niektóre elementy pod koniec gry zaczyna coraz bardziej irytować.
@plasq: wina starego, talerzowego dysku. Duzo nie poprawisz, a komentarz o wymianie pasty termo to juz nie ma nawet sensu komentowac xDDD

Moglbys probowac z wymiana dysku na ssd albo podlaczyc zewnetrzny dysk ssd, ale duzej roznicy to nie da, wiec szkoda pakowac kase w cos takiego.
@stormkiss: nie no, właśnie zadałem takie pytanie bo to druga gra, którą ogrywam ostatnio po dłuższej przerwie od konsoli (a poprzednia to ostatnie Black Opsy) z takim problemem. Po imbie z Cyberpunkiem jestem jakoś przewrażliwiony, że tak mimo wszystko nie powinno być, więc wolę spytać jak wygląda u innych na tej gonzolecie.