Wpis z mikrobloga

Mógłby mi ktoś w 2/3 zdaniach wyjaśnić skąd ta beka z Krzysia? nigdy za bardzo nie śledziłem jego życia, wiem tyle że kiedyś robił zapytaj beczkę, ma dziwne zęby i kiedyś poleciał z tą laską co wygląda z resztą jak on do Japonii, wszędzie widzę jego mordę i też chce się pośmiać (to nie pasta ani troll, mam prawie 30 lat i nie oglądam całego YT)
#gonciarz
  • 4
@camisaroja: Same here, ale z tego co się zorientowałem to jego laska go zostawiła, a on się przez to podłamał i trochę za dużo tych żali pokazał w internecie. Internetowe dzieci i reszta przegrywów podłapała temat i z zazdrości o sukces kolesia i chęć odegrania się za własną nieudolność życiową, najzwyczajniej w świecie się z niego nabija. Temat nie warty analizowania.
@camisaroja: Gonciarz po tym jak rzuciła go laska skręcił ze swoimi poglądami w niebezpiecznym kierunku. Propaguje poglądy typu "przemoc domowa ma płeć", o wszystko obwinia mężczyzn oraz kościół. Od kiedy zauważył, że przynosi mu to popularność w kręgach lewicowych młodych lasek już całkowicie mu #!$%@?ło. Oprócz propagowania skrajnie lewicowych poglądów i krytykowania "zaściankowej Polski" dochodzą też inne akcje jak napuszczenie swoich fanów na laskę która wygrała z nim w konkursie czy