Wpis z mikrobloga

Szwecja to piękny kraj. W dupie mają emerytów. Teraz to się trochę zmienia, ale tam rząd wie że są inne priorytety niż usilne ratowanie raka systemu jakim są emeryci. Dzisiejszy dzień dedykuje mojej nienawiści do starych bab. Nie śmigam bez maski więc elegancko będę im dmuchał w mordy na ulicy, szczególnie jak będę widział zgrupowania, a widuję je codziennie, bo baby z kołowrotkiem w dupie nie potrafią wytrzymać bez otworzenia mordy z koleżanką, oczywiście bez masek. Zapamiętajcie dzięki komu będziecie tracić pracę i kto Was odziera z pieniędzy w podatkach. 500 plus to jest nic przy tym.

Z nienawiścią do emerytów tak zostałem wychowany.

#koronawirus
  • 21
@wyk00p: ta emeryta żyje się zajebiście xD. Dopóki nie trzeba iść do lekarza. Emeryta poprostu żyje się odrobinę mniej #!$%@? niż całej reszcie, bo po prostu kilka spraw ich już nie dotyczy, jak np. płacenie podatków (wiem, że teoretycznie płacą ale do nich US się nie #!$%@?)
@girlsjustwannahavefun: Jeżeli od października musiałeś zmienić swoje życie do skrajnego piwniczenia, do którego nie jestem przyzwyczajony i wiem że to wina emerytów, bo to rząd głównie dba o nich by nie padali jak muchy, to frustracja sięga zenitu. I to nie tylko ja tak myślę. W tej chwili trwa wojna pokoleń i wraz ze starzeniem się społeczeństwa będzie postępować. Pozdrawiam.
@girlsjustwannahavefun: A co mam robić? I gdzie mam wyjść? Gdy były otwierane bary to poznawałem wielu ludzi i świetnie się bawiłem. Teraz wszystkie te rozrywki zostały mi odebrane. Siłownie też. Przez to ludzie dostają depresji, zobaczysz jak nam #!$%@? w tym roku licznik samobójstw. Ja wiem że dla przeciętnego introwertyka może coś takiego pasować, ale nie dla kogoś, kto weekendy spędza poza domem :)
@wyk00p: ja spędzam weekendy poza domem. Moi znajomi robis imprezy, ba chodzę nawet na imprezy na miasto. Co do depresji polecam moje znalezisko jakiś czas temu wrzuciłam dotyczące badań z depresja. Dla chcącego nic trudnego. Chyba ze mieszkasz w jakimś małym mieście albo na wsi .)
@Squatlifter: Co Ty porownujesz? Będzie emerytem, ale młode życie przesiedzi w domu bo covid, a teraz mamy #!$%@? właśnie na dziadków, młodzi muszą się bawić i mieć rozrywkę, a nie tylko kijem po łbie i #!$%@?, podatki w górę a place na tym samym poziomie, plus to co się dzieje, rownamy w dół i @wyk00p: ma rację, tyle że to nie przez emerytów ale mamy rząd, który nie jest polski
@girlsjustwannahavefun: Teraz to przez covid znajomi mi się wysypali i nie mam opcji domówek, czasami z kolezkami #!$%@? kilka butelek, to tyle. Z resztą od stalych znajomych wole szybkie znajomosci na miescie i tego mi brakuje.