Wpis z mikrobloga

#famemma Wiele osób stwierdza że Kizo nie ma najmniejszych szans z Popkiem, ja się pytam dlaczego? Na początku też tak myślałem, ale przeanalizowałem to i stwierdzam że Popuś może mieć nie małe problemy.
1. Popek wstawia tylko filmiki z siłowni jak robi tlen
2. Co może świadczyć o tym że niby robi tlen ale możliwe i to jest bardziej prawdopodobne redukuje wagę bo widać że dalej ulany.
3. Kizo wydaje się szybszy i trenował kiedyś k1, więc Popek będzie próbował za wszelką cenę sprowadzić go do parteru
4. Mały szczegół, ale jeśli chodzi o siłę to oboje są prawie równie silni, Kizo podnosi 160-180, Popek 200kg...ale dzieli ich też masa.

Ryzykuje i stawiam na Kizo, kurs 4 do mnie się uśmiecha.
  • 15
Xd Kizo pokazał na mielonidasie że mocnych ciosów nie miał bo nie oszukujmy się takimi sierpami powinien położyć na deski Mielonkę, Popek większy staż i co najważniejsze jest #!$%@?ńcem wygra to na lajcie.
@Hejtel: Popek jest ulany? Nie przesadzaj XDD To, że nie jest jakoś mocno docięty to nie znaczy, że jest ulany. Trzeci podpunkt wgl jest bez sensu. Co mają szanse w walce z tym, że popek bedzie chciał sprowadzać do parteru? To chyba na jego korzyśc.
@Hejtel Mi się wydaję że jak Popek trafi raz a porządnie to będzie po walce. Pamiętam jak w walce z Pudzianem po jednym taki ciosie z dupy Mariusz ładnie się zachwiał